Šta je novo?

Dell Inspiron 3521 - Dilema oko grafike

miskoruzic

Zapažen
Učlanjen(a)
13.06.2022
Poruke
59
Poena
20
Imam Laptop ''Dell Inspiron 3521'', koji ima dve grafičke kartice, jednu integrisanu ''Intel HD Graphics 4000'' i drugu ''AMD Radeon HD 7670M''. Instaliran mi je Windows 10 pro i sada kada uđem u ''Device Manager'' ja vidim da je Windows automatski instalirao drajvere za obe grafičke, međtim dole na taskbaru imam samo control panel Intelove grafičke, nemam od AMD-ove, a ono što neznam je da li treba za ovu AMD-ovu grafičku posebno da instaliram drajvere zbog igara i neznam koja grafička je uopšte primarna u slučaju kada pokrenem neku igru ili kako uopšte da vidim koja grafička od ove dve se pokreće prililkom igranja neke igre? Normalno meni je bitno da mi primarana grafička uvek bude ova druga AMD-ova. Hvala unapred na odgovoru.
 
Ех, кад се само сетим игранке са 7670м,немогуће је наћи драјвере за ту графику, а да ти раде нормално све игре. У принципу 2 ти раде нормално 3 раде очајно, ја сам у тадашње време(пошто ова графа има преко 10 година) скидао custom драјвере са Guru3D форума, питање је после оволико година има ли то уопште, а и тешко да је вредно цимања..BSOD редовно се дешавао итд..
 
Nazad
Vrh Dno