Šta je novo?

Dell docking station i stariji laptop

neo geo

Slavan
Učlanjen(a)
21.11.2005
Poruke
1,219
Poena
395
imam stariji dell laptop, sa 7.4x5mm ulazom za strujni adapter i klasicnim HDMI portom. Takodje imam noviji dell laptop, dell WD 15 docking station. i DEll monitor (sa DVI ulazom i HDMI adapterom), kao i noviji Dell monitor sa HDMI ulazom, i verovatno jos ponekim ulazima, mada mislim da je to manje bitno, jer monitor svakako spajam sa docking station preki HDMi veze.

Noviji laptop dobija napajanje i signal za monitor preko USB-C kabla kojii izlazi iz docking station-a, sto je i najelegantnije resenje. Pitanje je da li mogu nekako da povezem docking station (kada naravno razvezem noviji laptop) i na stariji laptop, tako da mi ne treba dodatno napajanje za njega? Video sam (i porucio) USB-C (zenski) na Dell punjac muski adapter, i sa njim mislim da bih mogao da resim napajanje starog laptopa iz docking station-a, ali ostaje prenos signala slike (HDMI out) sa starog laptopa na docking station (odnosno posledicno isti monitor), pa ako neko ima ideju da li postoji fora da se nekako sve to poveze i na stariji laptop da radi?
 
Nazad
Vrh Dno