Šta je novo?

Deljenje resursa (BG)

mitnick

Čuven
Učlanjen(a)
03.07.2003
Poruke
789
Poena
619
Pre jedno godinu dana sam vidjao oglas za prodaju jednog PCI adaptera koji sve resurse jednog rachunara deli na dva ili vishe delova. Ima vishe prikljuchaka za sve (keyboard, mouse, VGA) i onda se rachunar ponasha kao nekoliko potpuno nezavisnih celina. Ako neko zna o chemu pricham (znam da sam debilno objasnio) i ako se seca kako se zvao taj adapter i gde ga ima (ili ga je bilo), neka viche, poshto je hitno potreban.
 
Taj sistem koliko mene pamcenje sluzi to se zove hidra ali nisam 100% siguran proguglaj malo o tome..
 
Ja mislim da je u pitanju EasyClone set u kome dolazi softver, druga PCI grafika i USB tastatura sa misem da bi mogao da koristis jedan racunar na dva radna mesta.

Stavise mislim da jos uvek imam ovo cudo na lageru, stoji i chami na polici...
 
Pokushavao sam da izgooglam o toj Hidri, ali mi nikako ne polazi za rukom.Svaka informacija je dobrodoshla.

Srga, imash PM
 
Cini mi se da je ona moja varijata iskljucivo za Win98/ME
 
Nazad
Vrh Dno