pop
Čuven
- Učlanjen(a)
- 28.01.2001
- Poruke
- 292
- Poena
- 620
Moja oprema
- Zvuk
- iFi ZEN DAC v2
- Monitor
- Dell S2722QC
- Miš & tastatura
- Logitech MX Anywhere 3, NuPhy Air75 V2
- Laptop
- MacBook Pro M1 Pro
- Mobilni telefon
- iPhone 13
- Pristup internetu
- Kablovski internet
Zanima me koje bi bilo najbolje resenje za defragmentaciju na Win2k.
Na 98-ci sam koristio onu varijantu NU2000 Lite koja nije morala da se instalira. Naravno, speed disk iz te arhive ne radi na Win2k tj. ja nemam doticni u verziji za NT/Win2k.
Ovaj disk defragmenter sto dolazi uz windows je tragicno spor pa bih voleo da cujem vase preporuke za neki mali i brz program.
Na 98-ci sam koristio onu varijantu NU2000 Lite koja nije morala da se instalira. Naravno, speed disk iz te arhive ne radi na Win2k tj. ja nemam doticni u verziji za NT/Win2k.
Ovaj disk defragmenter sto dolazi uz windows je tragicno spor pa bih voleo da cujem vase preporuke za neki mali i brz program.