Šta je novo?

defragmentacija na Win2k

  • Začetnik teme Začetnik teme pop
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

pop

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2001
Poruke
292
Poena
620
Moja oprema  
Zvuk
iFi ZEN DAC v2
Monitor
Dell S2722QC
Miš & tastatura
Logitech MX Anywhere 3, NuPhy Air75 V2
Laptop
MacBook Pro M1 Pro
Mobilni telefon
iPhone 13
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Zanima me koje bi bilo najbolje resenje za defragmentaciju na Win2k.
Na 98-ci sam koristio onu varijantu NU2000 Lite koja nije morala da se instalira. Naravno, speed disk iz te arhive ne radi na Win2k tj. ja nemam doticni u verziji za NT/Win2k.
Ovaj disk defragmenter sto dolazi uz windows je tragicno spor pa bih voleo da cujem vase preporuke za neki mali i brz program.
 
Nazad
Vrh Dno