Šta je novo?

Da li se isplati ?

  • Začetnik teme Začetnik teme AyS^
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

AyS^

Čuven
Učlanjen(a)
22.12.2003
Poruke
405
Poena
619
Interesuje me da li se isplati menjati MSI NX6600 VTD 256mb za ASUS V9999LE(6800LE) 128 @16,6 uz doplatu od 70e ?
 
Ja recimo to ne bi menjao jer mi se ne bi isplatilo, tebi opet sve zavisi. Cist 6800 je mogao da se nadje za 190e ovde na bench koliko se secam sto znaci da ta LE vredi manje a onda po tometa tvoja bi vredela manje od 100e kad se odbije tih 70. Ja ne bi menjao ali opet to je moje subjektivno misljenje.
 
Ja bih menjao bez razmisljanja, ipak ta kartica se sigurno otkljucava na 16x6,
tako da ne postoji rizik.
Sto se tice kartice, primetices sigurno visestruko ubrzanje u igrama u odnosu na 6600, ja sam imao 6800LE koji se otkljucavao, i solidno klokovao(420-820) i radio je super, recimo u 3DMark03 davao je skor od 11200, a u 2005-ici 4700,
i to sa bartonom 3200+
Pozz
 
Isplati se skroz; mada to ustvari i jeste neka realna doplata. Sve u svemu ako ti treba jaca karta (da nekazem skoro duplo) onda pazari bez razmisljanja.
 
otkljucava se,licno sam se uverio u to.
16,6
 
Nazad
Vrh Dno