Šta je novo?

Da li mogu dve sim kartice na 7210?

SickMF

Čuven
Učlanjen(a)
14.01.2004
Poruke
2,655
Poena
745
Mislim na varijantu sa baterijom koja podrzava tu opciju, ili kako vec bese. Znam da je to kod nekih telefona ranije bilo izvodljivo. Da li takva opcija (baterija) postoji kod 7210 i gde ima da se kupi? Hvala unapred na korisnim savetima.
 
koliko sam ja video ovde kod nas (u srbiji) nema.
poZ :)
 
Pa vidi neko ko radi da ti na jednu silver ili gold karticu ubaci kopije te dve kartice. Bilo je pre nekog vremena prica i ovde u vezi toga pa malo pretrazi.
 
ja nista nisam razumeo sta si hteo da kazes kepo!
poZ :)
 
zendraqla je napisao(la):
ja nista nisam razumeo sta si hteo da kazes kepo!
poZ :)
Na silver karticu mozes uz pomoc programatora da smestis do 3 kartice i kad je ubacis telefon se ponasa kao da si ubacio 3 razlicite kjartice stim sto naravno ne mozes da koristis sve 3 istovremeno :D
Sto rece Kepa, bilo je ranije reci o tome, pa potrazi...
 
Eto sve ti je Crni objasnio pre mene
Hvala Crni :)
 
Mala ispravka! Na Silver karticu moze do 8 broja (ja je imam) , a na zlatnu 4. Obrnuto srazmerno je zlatna je jeftinija i radi vecinom samo na Nokia tel., a srebrna sljaka skoro na svim ostalim
 
Hm, bas je interesantna tema, a kako se koriste dva broja na jednoj zlatnoj kartici na primer ?
Imam 064 i 063 (primera radi) i dok je telefon ukljucen, aktivna je samo jedna kartica, a kad hocu da aktiviram drugu, da zovem sa nje i sl. onda moram da restartujem mob ili ???
 
a kakva je to zlatna odnosno srebrna kartica???
 
hvala na objasnjenju! a da li moze imeniku obe kartice da se pristupa isto veremeno ili i za to mora da se resetuje fon?
poZ :)
 
ok hvala na linku, sada sam i nesto skontao :)
 
Imenik je zajednicki i na srebrnu staje do 250 broja i 20 sms. Ne mogu u isto vreme da rade dve mreze!
 
Nazad
Vrh Dno