Šta je novo?

Da li je napajanje dovoljno jako za GPU

stefko981

Poštovan
Učlanjen(a)
07.11.2015
Poruke
4
Poena
51
Pozdrav,ovo mi je prva tema,ne znam da li je bilo ali verujem da jeste tema na ovaj fazon :eyebrows: e ovako,narucio sam hd 6770 i sad me brine napajanje :zgran: ,imam neko kvalitetnije napajanje Fortron FSP400-60hln,koje je poprilicno tesko i ima fabricki ugradjen 6-pin sto valjda oznacava da napajanje nije bas 'sala',da li ce sve raditi okej,napajanje ima 12v1:14ampera a 12v2:15ampera,napajanje je od 400w, ostatak konf je
CPU:q6600
RAM:DDR2 2GB 800mhz
HDD: neka dva od 150GB
jedan citac i rezac

hvala vam unapred na odgovoru i izvinjavam se za nabrzinu iskuckanom tekstu,nov sam :d
 
Bice sasvim dovoljno. 6770 nije neki veliki potrosac
 
Moze, samo zaboravi na overclock procesora i graficke.
 
Ta grafa trosi 108w ja sam imao msi 6770 ali moze radice samo taj proc ako je do 80 100w ok je..
 
Ne gleda se to tako, TDP cifra nije isto sto i potrosnja.

Ali da, kao sto smo vec rekli, radice mu.
 
Doslo je do promene xD nasao sam hd 7770 powercolor Ghz edition za 5000 din B| jos manje trosi, tako da ce bar mislim biti sasvim dovoljno moje napajanje :D
 
Ako nema domacu pisanu garanciju od bar jos nekoliko meseci, nemoj bacati pare. Bilo ih je na KP za 50-55 evra sa ~6 meseci garancije.
 
Pa znam i ja da se tako ne gleda ali provizorno kazem ako si nasao za 5000din super onda nema da brines.
 
Nazad
Vrh Dno