Šta je novo?

Da li je My Cinema P7131 stvarno toliko bolji?

dzena

Slavan
Učlanjen(a)
18.07.2008
Poruke
766
Poena
320
Stigao mi je novi racunar, i STB (IPTV) sam povezao na TV karticu iz profila. Imao sam mnogo muka sa nekompatibilnoscu drajvera sa W7 x64. Jedva namestih nekako, i kao sad radi. Medjutim, slika je mnogo losija nego sto je bila. Doduse, STB je bio vezan na neki stari racunar, pod XP, a u njemu se nalazi Asus My Cinema P7131 TV kartica. Bio sam ubedjen da je Leadtek TV2000XP Expert bolja od gorenavedenog Asusa i da ce biti bar ista slika. Da li losi drajveri mogu da uticu na kvalitet slike, ili je ovaj Asus stvarno bolji?
 
Могуће што да није могуће, Leadtek TV2000XP је стара карта, Asus My Cinema P7131 TV kartica је карта (ко лико знам) нове генерације, имам гигабајтову гтп-8000 са 713x чипом, исто много боља слика од Leadtek TV2000XP.
 
Poslednja izmena:
Ako je Asus My Cinema P7131 hibridna varijanta to je novija karta i neznam kakva je. Ako je stara varijanta sigurno je lošija od Leadtek TV2000XP Expert.
To je bila najjeftinija(teška kršobla) karta u svoje vreme, pre recimo pet godina, čak je ja mislim i starija od tog Leadtek-a.
Imao sam Asus 7131, a posedujem Asus 7134 i Leadtek TV2000XP Expert, koje su egal.
 
Nazad
Vrh Dno