Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Trenutno novinari probaju igru, verovatno nisu zadovoljni necim, ili ima puno bagova.
 
Zar ne rekoše da je 99% igre spremno... ovo mu dodje odlaganje od ~7 meseci... originalno je trebalo da bude april 2020. Ajde verujem im i ovaj put :)
 
Da odlože još jednom ne bi me iznenadilo. Ipak je ovo veliki zalogaj za bilo koju kompaniju.

Što bi rekao veliki Miyamoto
Miyamoto.jpg
 
Posebno sto je rec o novom settingu i drugacijoj izvedbi za CDPR a sigurno zele da udare dobru fondaciju (i prodaju) za dalje nastavke.

Bolje ispolirana igra nego da moraju da je krpe, taman da izbace i koji DLC u stilu TW3... :) A i ne bih se bunio da bude nekih akcija uz nove GPU-e krajem godine i CP2077 kodove...
 
Stvarno se nadam da nece biti debakl..
 
Sto bi bio debakl?
 
Vidim ja da kako odlazem da odigram Witcher 3, tako oni odlazu cyberpunk... Mislim da je poruka jasna, moram da se bacim na Witchera sto pre [emoji4]

Sta im znaci pomeranje sada, stvarno mi nije jasno... Rekose da je maltene sve gotovo i sad opet pomeraju... Nemam zaista problem jer bolje da se sve ispegla, ali kako su krenuli mozda pomere i jos malo, pa da bude tamo pred Bozic ili tako nesto... Sve je super to ako hoce da zaista bude kako treba na release-u, ali opet i to ima neke granice.
 
Mislim da i jesu razlog nove konzole i praznici.
 
I TW3 su dva puta odlagali, zato ja na kraju to ispalo baš kako treba.
 
I opet je bio prepun bagova, ali su jako brzo to sve pokrpili. Standardno za CDPR, tacno sam ovo ocekivao i to mi daje nadu da ce ispasti kako treba na kraju. Zelim im svu srecu da istraju i da nam prirede ludnicu. ;):guitar::banana:

Siguran sam da imaju neki bangavi poluproizvod i da su daleko od finalnog...visoka su ocekivanja i sumnjam da ce ispuniti. Ono prikazano do sad meni je bas jadno

Mislis na onaj poslednji gameplay gde koristi bic? Ako je to, onda mogu da te razumem ni meni taj prikazani gameplay ne izgleda bas najsjajnije u odnosu na onaj prvi sto su prikazali. Verovatno ih ceka jos puno posla, ono gde su se oni najvise zeznuli jeste to sto moraju da igru optimizuju da radi za obicni Xbox X i to ih je bukvalno unazadilo. Steta sto se nisu fokusirali na next gen pa da onda otom potom portuju i optimizuju za last gen.
 
Poslednja izmena:
Na prvu bas izgleda kao cekanje konzola, sto neko rece budnlovanje.
 
Stvarno nisu normalni ja sam pisao odmor za 18ti septembar a oni uzmu i odloze.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Najace mi je sto nemaju zastitu na svojim igrama i mogu da je lepo probam pre kupovine, witcher 3 sam skinuo narodnu verziju day 1 i posle 3 dana kupio full igru.
Ovo mi dodje kao demo kada skines narodnu verziju i ako ti legne kupis ako ne onda brises i nema buyers remorse.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Ja jos od dvojke ne piratizujem njihove igre is respecta za ono sto rade, i zato sto su male sanse da mi se nece svideti igre. A sto ce C2077 tice:


aqn1MXv_700bwp.webp
 
Снагу следеће генерације игра ће тек искористити 2021. И они који купе игру за тренутну генерацију могу је играти и на следећој. Тако да сумњам да је одложено због конзола. Вероватно нечим нису задовољни
 
A možda imaju problema sa trenutnom generacijom konzola i optimizacijom.
 
^Upravo to, pre nekoliko meseci su imali jako velikih problema sa optimizacijom za Xbox One.
 
CDPR podelio recenzentima "demo" igre sa ~4h gameplay-a, embargo podizu 25.6 tako da bi sutra trebalo da dobijemo novi snimak ili makar utiske...
 
I rekao im "možete samo da opišete gameplay". :)

Ako bude gameplay-a sutra, to će verovatno biti zvanični CDP gameplay.
 
Novi SS. Bas mi se svidja sto ima ovih ruralnih predela gde ce moci povremeno da se ohladi galava
fd2PQaQ.jpg
 
Svet/mapa treba da bude veca od TW3 ili manja ali "kondenzovana" sadrzajem?
 
Golf 2, zar ne vidis ove fensi vece branike :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Manja, sa više vertikalnog sadržaja (spratovi po zgradama i te fore).

edit: screenshot koji je Kurttrasel postavio, ali bez imgur kompresije.

https://i.postimg.cc/w9YXYqkN/Cyberpunk2077-In-the-middle-of-nowhere-EN.png

Ima i novi gif od 2 sekunde - https://gfycat.com/farflungbrightiberianbarbel

screenshot je iz ove kolekcije (free sa gog-a)
Kad vidim ovaj gif vec me panika vata :D koji osinjak od grada ce to biti. Voleo bih samo da puca grad od enterijera.
Inace sutra u 18:00h po nasem vremenu pocinje prva epizoda NightCityWire-a gde ce biti prikazan trailer kao i neki gameplay. Event ce trajati 25 minuta a bice i pricanja malo. Znaci nista od velikog gameplaya.
 
Nazad
Vrh Dno