Nisi me mozda razumeo,ne osporavam to sto kazes, samo kazem da je pitanje postavio u nekom okviru koji se tice overkila. A da li estetski treba/ne treba je vec subjektivna stvar, nije pitanje za forum, to je kao da na forumu pitas - da li je lepa neka devojka, sta drugi misle 🙂 koga briga za estetiku sta drugi misle, bitno je samo sta ti mislis.
To je bila moja poenta. Meni ne bi smetala 2 radijatora ni najmanje, niti bi mi to bilo ruzno.