Šta je novo?

Custom ROM - Neobicna stvar

Učlanjen(a)
17.05.2007
Poruke
3,278
Poena
595
Upravo mi se desila jedna neobicna stvar sa mobilnim telefonom, evo o cemu se radi:

*Unapred se izvinjavam zbog malo duzeg posta*

Imam HTC Incredible S i ARHD 1.1.8 ROM na njemu. Odlican ROM, mada sam hteo da se vratim da verziju 1.1.7, cini mi se da je radio malo brze. Danas sam odlucio da to i uradim, medjutim u medjuvremenu se predomislim i resim da flesnem CM7 (izasla je stabilna verzija za moj telefon). Odradim nandroid backup, wipe data, wipe cache, wipe dalvik, wipe battery stats (kako i pise u uputsvu). Sve je proslo glatko, ali mi se CM7 nije posebno dopao. Navikao sam na sense a mozda mu nisam ni dao dovoljno sanse, uglavnom resim da se vratim na ARHD i odradim restore. Kada sam restartovao telefon, sve je bilo kao i pre, osim sto je telefon doslovno POLETEO! Sve radi bez ikakvog laga, glatko i brzo. Sto se brojki tice, sve je ostalo isto: slobodnog RAM-a ima oko 400-420 MB, Quadrant oko 1800-1900. Ali u realnom radu, razlika dramaticna.

Da li neko moze da mi kaze sta se to dogodilo, da li je to sto sam uradio wipe svega toga imalo uticaja, bez obzira na to sto sam posle odradio restore?

Napominjem da sam uvek restartovao telefon na svakih 3-4 dana, cisto preventivno, mada mi se nijednom za ova 3 meseca nije desilo da se sam resetuje ili zakuca.
 
Nazad
Vrh Dno