Šta je novo?

cudna stvar sa sp1

  • Začetnik teme Začetnik teme borab
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
skunuo sam sa fileconnect xpsp1, preko dap5, 135Mb.E sad , ime fajla je 448 i kada probam da ga otvorim izbaci prozor sa .. open with...?
sta sada i kako da ga otvorim.
 
borab je napisao(la):
skunuo sam sa fileconnect xpsp1, preko dap5, 135Mb.E sad , ime fajla je 448 i kada probam da ga otvorim izbaci prozor sa .. open with...?
sta sada i kako da ga otvorim.


Probaj da mu dodas extenziju.Da izgleda ovako:448.exe
Ako nece onda je verovatno upakovan(zip na pr.)pa mu dodaj zip(448.zip).......nesto ce upaliti.....
 
Da le ste svesni da su sve te bete SP1 vremenski ogranicene, i da kad im istekne rok trajanja predstavljaju pravu tempiranu bombu, tj. vrlo ih je tesko deinstalirati i uglavnom ne gine clean install !

Zvanicni SP1 izlazi za samo nedelju dana, sledeceg ponedeljka.
Strpite se malo ljudi, pa onda nek nam je Bog u pomoci sa key-evima i aktivacijama i ostalim sra**ima ! - Ionako ce biti problema, zasto ih praviti vise nego sto ih vec ima ???
 
Nazad
Vrh Dno