Da le ste svesni da su sve te bete SP1 vremenski ogranicene, i da kad im istekne rok trajanja predstavljaju pravu tempiranu bombu, tj. vrlo ih je tesko deinstalirati i uglavnom ne gine clean install !
Zvanicni SP1 izlazi za samo nedelju dana, sledeceg ponedeljka.
Strpite se malo ljudi, pa onda nek nam je Bog u pomoci sa key-evima i aktivacijama i ostalim sra**ima ! - Ionako ce biti problema, zasto ih praviti vise nego sto ih vec ima ???