Šta je novo?

Cs

smile

Čuven
Učlanjen(a)
30.09.2000
Poruke
199
Poena
619
Da li moze da se igra CS na 5 kompjutera bez servera (umrezio sam 5 kompjutera i instalirao CS na svakome od njih, ali moze da se igra samo ako se jedan od njih koristi kao server)?
 
Ja ne vidim u cemu je problem, jer se i na masini koja je server moze igrati.
Ili je problem sto kad taj odluci da izadje i svi ostali ispadaju ?
Ili alt+tab ili Win95 taster = nema zvuka, pa covek oce restart CS-a ?

Najjednostavnije resenje je masina za dedecated server, celeron 300+ za apsolutnim minimumumom 64 MB RAM-a, kad bi bilo 96 bilo bi odlicno.
128 MB "rules".

pokrenesl HLDS.exe i ne mislis

Pozdrav!
 
Ama neka ti 1 mašina bude server, tj na njoj napravi igru i pikaj CS. Neka server bude najjača mašina i nema problema.

Pitanje za Sašu---imam 10 mašina i ubacujem 11-dedicated server. Da li bi Pentijum II na 350+196 mb rama bio adekvatan. Mislim, verujem da bi, stavljao sam dedicated na thunderu 1.13 i CPU usage je bio oko 6%, ali VAŽNO je da dedicated ne pravi problem! I da li sa dedicated servera ima šanse da se snimi demo meča (pravi lepi demo, sa 2d prikazom mape, menjanjem pogleda...) ili je neophodna još jedna mašina?
 
Verujem da bi bio apsolutno dovoljan.
Na Celeronu 500 128 MB ja sam furao 4vs4, sve to + HLTV sa dve masine.
I sve je radilo super.

Nikakvi "matrixi" kako klinci popularno kazivaju zastoje od 0 - 1 sec.

Pozdrav!
 
Kako da startujem CS na masini koja je server (aktivan je dos prompt u kome se ocitavaju fps-ovi)?
 
paloma1 je napisao(la):
Kako da startujem CS na masini koja je server (aktivan je dos prompt u kome se ocitavaju fps-ovi)?

Cini mi se da ti ne kapiras da ne moras da napravis dedicated server vec mozes i da napravis koji je istovremeno i server i na njemu se igra.

Doduse, moguce je na istoj masini pokrenuti posebno dedicated i posebno samu igru pa se iz aplikacije HL.exe (sama igra) kaciti na drugu (hlds.exe) koja drzi server ali to nije bas najsrecnije resenje za tvoju varijantu.

Tebi je najbolje, upalis CS, odes na lan games, create, odaberes mapu, pazis da dedicated opcija NIJE ukljucena i kad se upali, dobio si aplikaciju koja je ujedno i server i na njoj se moze igrati.

Pozdrav!
 
Nevezano za dosadasnju pricu, sta znace svi oni fajlovi (ogc.exe i neki .dll) koje pronalaze na Memodatinom serveru? I koliko su uspesni i na koji nacin rade PB i CD?
 
Nazad
Vrh Dno