Šta je novo?

Crysis Warhead

Meni je na Xp-u isto pucalo cesto,onda sam od pola igre nastavio na Visti i nije nijednom puklo,koristio sam samo paul.dll

Ma da, meni bas cesto izlece na desktop. Jbga ne mogu Vistu zbog rama, malo imam.

Nego ima li neko resenje za ovaj problem! Ajte ljudi spasite me!:D
 
Jel ima neko link za download NETframework-a koji je potreban za benchmark?
Inace imam service pack 3, ne znam da li moze da radi na njemu.
 
Nemam pojma,evo sta ja imam:
 

Prilozi

  • ff.JPG
    ff.JPG
    9.9 KB · Pregleda: 66
Moze 1.1:wave:
 
klizi

Kupio sam crysis warhead original za 1500 din, instalirao na win xp i igram bez problema.Stavio sam sve na max u rezoluciji 1280*1024 jel mi monitor ne mozhe vise i imam od 13-20 frejmova sto smatram da je ocajno za moju konfiguraciju.Core2duo 4500 ,2gb rama i 8800gt.U prvom crysisu sam imao oko 18 frejmova sto su imali ljudi sa slicnom konfiguracijom kao sto je moja,znaci sve max i antialising i anisotropic !
 
Verovatno ti treba .NET FW 1.1, jer 2.0 ne sadrži u sebi prethodne verzije.
 
Kupio sam crysis warhead original za 1500 din, instalirao na win xp i igram bez problema.Stavio sam sve na max u rezoluciji 1280*1024 jel mi monitor ne mozhe vise i imam od 13-20 frejmova sto smatram da je ocajno za moju konfiguraciju.Core2duo 4500 ,2gb rama i 8800gt.U prvom crysisu sam imao oko 18 frejmova sto su imali ljudi sa slicnom konfiguracijom kao sto je moja,znaci sve max i antialising i anisotropic !

Gasi AA i AF jer ti nije zasad to potrebno.
 
pa i ja imam netframesr... 2.0... i sta sad, moram taj 1.1 da instaliram?
 
Pa u prvom nemash AF, samo AA i to u 8 primeraka kod mene, nego zashto u 16x10 meni AA mnogo baguje grafichki pri 4x pojavljuju se tamnija polja koja izgledaju kao da si gumicom u paintu uzeo da prelazish preko ekrana samo shto je tu tamnije od obichne slike, na 2x ima dosta greshaka u boji, a na 8x frame rate padne na mnogo malo(1-3 fps kolikoja mogu da procenim) i sve izgleda kao da teksture nisu uchitane i to je iskombinovano sa problemima ona manja 2 nivoa AA-a. Znachi ako meni ide toliko sporo obichan Crysis na XP-u koliko li ce sporo da ide Warhead i da li neko zna shta bi moglo da prouzrokuje te probleme?
 
Mora da se instalira NET framework 1.1 da bi radio bench test.
 
Kupio sam crysis warhead original za 1500 din, instalirao na win xp i igram bez problema.Stavio sam sve na max u rezoluciji 1280*1024 jel mi monitor ne mozhe vise i imam od 13-20 frejmova sto smatram da je ocajno za moju konfiguraciju.Core2duo 4500 ,2gb rama i 8800gt.U prvom crysisu sam imao oko 18 frejmova sto su imali ljudi sa slicnom konfiguracijom kao sto je moja,znaci sve max i antialising i anisotropic !

Brate, imas 8800GT, osvesti se :D. To je sada middle kategorija grafickih kartica ;).
AF nemoj da palis iz drajvera, vec u samoj igri grunes na enthusiastic (odlicno izgleda ;)), i bez AA ili mozda 2x, trebalo bi da ti lepo radi (>25 fps) na 1280x1024.

Ako je meni radilo odlicno na 1024x768 enthusiastic (bez AA i AF), i izgledalo odlicno, radice i tebi dobro na 1280x1024 ;).

E da, i overklokuj malo procesor ;), mogao bi i graficku, ako nisi vec.
 
Poslednja izmena:
Igra ne podrzava AF i parallax occlusion mapping (POM) koji pravi ove kamencice i mnoge druge izbocine na terenu,tako da se ukljucivanjem AF-a ipak gubi na kvalitetu, jer se gubi fin eye-candy :)

aa076.jpg
 
Poslednja izmena:
Au tebra, na kojoj rezoluciji je ova fotka i koliko AA, enthusiastic jeste sigurno.
Mislim zadovoljan sam ja kako je meni izgledao WarHead, samo sto vise nisam toliko zadovoljan kad videh ovu fotku :D.
Jel tebi igrivo ovako kad igras ?
 
Ova igra je onako... blagi trash. Očajno režirana, a tome najviše doprinose bespotrebno produžene scene u maniru Uwe-a gde Psiho odlepi na reci i na samom kraju igre gde se koreanski general nešto tripuje i uvija. Na reci nešto kao menja face, oće nešto, neće nešto, priča sa sobom... totalna trash patetika.

Crysis je bio dobra igra, a ovo sr...e ... dobro je da nisam kupio.

(nemam nameru da trolujem, vidim da se mnogima sviđa, ali je meni ovo ispod svakih kriterijuma što se tiče atmosfere i izvođenja)

5/10
 
Poslednja izmena:
Ne bih da te zaebavam, al ocu :p.
Kako si ti uopste mislio sa tom grafickom da igras WarHead ?

Koga briga gluma u ovoj igri, solidno napucavanje, vrh grafika.
Igrao, presao, narezao, stavio u fioku, obrisao :D, za jedan dan :smoke:.

A onda presao na bugoviti Clead Sku, koga cu igrati danima... i uzivati sigurno dosta vise :).
 
Odlicna igra za ove kisne dane:)
 
Probao je juce, radi mi solidno, u proseku 35-40 fps na 1680X1050, sa 2x AA. Kad je neka nezahtevna scena gde nema nikoga onda ide i na 50. Videcu kako ce dalje da se ponasa.
 
Ima malo istine u tome sto kaze ROBOTO. Neke medjuscene jesu nepotrebno razvucene,mnogo im prikazuju face koje nikako da beknu,itd. U Crysis-u mi je to bilo dosta bolje,recenice koje izgovaraju,pokreti koje prave.. Ja sam ocekivao,posto je Psycho u glavnoj ulozi,da cemo cuti nesto vise od njega,da ce prikazati jos detaljnije njegov karakter,a ono nista. Secam se da je u prvom Crysis-u bilo mnogo boljih fora od strane Psycho-a.
 
Drugari ako moze neko da mi pomogne; naime, posle nekih 20 do 30 minuta me izbacuje na destktop. Pokrenem ponovo, a ono opet izbaci!

Postoji li resenje za ovo?!:S:

Ima resenje, kupi RAM, covece imas 1gb a igra posle 10min ode na 2gb zauzeca.
Preporuka : batali igru dok ne uzmes jaci komp. :wave:
 
Au tebra, na kojoj rezoluciji je ova fotka i koliko AA, enthusiastic jeste sigurno.
Mislim zadovoljan sam ja kako je meni izgledao WarHead, samo sto vise nisam toliko zadovoljan kad videh ovu fotku :D.
Jel tebi igrivo ovako kad igras ?

haha, ne brini shot nije moj...jeste enthusiastic, a ja naravno igram bez AA:D
 
Istina je da je ekspanzija odlična, kao sto je i istina da grafički crysis na high izgleda bolje od warhead-a na enthusiastic. FACT. Cela ta priča o optimizaciji i u čemu je fora je tooliko očigledna. Mada ne kažem da je loše što su to uradili ali me nervira kad neko kaže da izgleda bolje od prvenca (eto, moro sam da kažem inače bi prso a sad mi prosto na duši lakše jer skinuh golem teret:p). E da, i mnogo mi se vise svidja dinamika igre u ekspanziji tj cela ta Sajko (kuku lele majko:d) fora.
 
Ne bih da te zaebavam, al ocu :p.
Kako si ti uopste mislio sa tom grafickom da igras WarHead ?

haha :) Pa radi na mainstream u 1440 ok ;) Što moram sve da igram u high? Uopšte mi ne pada na pamet da uzimam bolju grafičku kada ova sve igre tera bez problema.

Ma pucanje ko pucanje je ok, grafika je sjajna, ali jbt... atmosfera i priča su crap totalni. Meni je igra bila relativno ok dok nisam naišao na te glupe scene gde je neko pokušao da bude umetnik. Režija ko iz nekog nemog filma gde glumac hoće da pokaže svoje emocije, al on onako preteruje, a režiser nema pojma šta hoće da ovaj radi :-devil-:

VIDI se da ih je EA zakinula za budžet, pa su sve uradili nekako na brzaka. Tako je to kod EA, sve što je dobro, vremenom počne da propada.

p.s. Sad me zanima jedino kakav je Crysis Wars? Ako je kao BF, onda jedino zbog toga možda i vredi kupiti igru.
 
Poslednja izmena:
Probao je juce, radi mi solidno, u proseku 35-40 fps na 1680X1050, sa 2x AA. Kad je neka nezahtevna scena gde nema nikoga onda ide i na 50. Videcu kako ce dalje da se ponasa.

Ok, imas bolju grafu od mene, ali mi nije jasno sledece... ja imam dual GPU 9800 i kada gledam opterecenje, samo jedan gpu radi punom parom, a drugi onako bleji ... jel to neka fora ili isto kao i sa prvim dual core CPUovima ...
 
Kako 3870 moze biti bolja od 9800gt? Nema sanse. Menjaj sli za jednu pravu grafu, recimo 4870\gtx260-80...
 
Tesko da je ovo FACT...;)
Hahaha, dakle, onako, retorički: shta, mislis da je ekspanzija losha? ;) Bez ljutnje, da ne potežem to sto upoređujem na mojoj 40-tici , ali ko kod da je od mog društva došao kod mene zaključio je isto. I da imam 'updatovane drivere' i da tv mi je ispravan i da imam izrazito čulo ukusa mirisa, vida blabla...Ali no dobro, ponekad je spoznaja pitanje vremena a ponekad trenutka. ;)
 
Nazad
Vrh Dno