Šta je novo?

Crni Microsoft Natural Elite

Heh. Malo pre nego što sam "otkrio" da postoji crna elite sam se spremao da odem da kupim 4000. Juče sam baš razmišljao kako bi bilo super da postoji tastatura kao elite samo skroz mat crna i danas pogledam Majkrosoft sajt i eto je 😀 Ukratko, iako 4000 ne izgleda loše, mnogo mi se više sviđa kako ova izgleda. Plus, verovatno će bolje da se slaže uz X8 koji planiram da uzmem 🙂
 
posto sam bio ili sam jos uvek, vlasnik prakticno svih ms natural tastatura i nekih slicnih (chiconi, logitech comfort), odgovorno ti tvrdim da je bolje da uzmes ms 4000...
 
Jel bi mogao da ih uporediš ako si imao i elite i 4000?
 
Ja imam i jednu i drugu tastaturu. Mogu reci da je osecaj na "elite" verziji mnogo mnogo bolji. Jednostavno odlicna je za kucanje, dok "4000" nije ni priblizno tome. Jeste da izgleda svemirski i da ima par nekih zanimljivih dodataka (npr mekano odmoriste za dlanove presvuceno nekom vrstom eko koze mislim), ali osecaj u radu nije ni priblizno kao kod "elite" tastature. A najgora stvar kod "4000" je neverovatno (ali prosto neverovatno) tvrd space taster koji se cuje u susednoj kancelariji cak i kad su vrata zatvorena. To je razlog zbog kog (da sam to znao) nikad, ali nikad ne bih kupio 4000 tastaturu.

Elite rules! 🙂


Pozz
 
Poslednja izmena:
Hvala puno na komentaru 🙂

Poslao sam mejl Majkrosoftu i dobio sam naravno boilerplate odgovor da nije moguće naručiti sa njihovog sajta i da stigle u Srbiju, i da ih pozovem telefonom ako imam još pitanja. Pogledao sam na Amazonu i tamo postoji mogućnost da se preorderuje ali samo za Severnu Ameriku. Nadam se da će se otvoriti neka mogućnost da je nabavim.
 
Nazad
Vrh Dno