Paja je napisao(la):
Vuk je napisao(la):...
Odavno koristim interne hdd fioke i nijedna nije imala adekvatno hladjenje, bez obzira na broj ugradjenih ventilatora.
...
Pa manje ce da strci crno na ono tamno sivo, nego belo/bezz 😉ZorMi je napisao(la):Chieftec kućišta baš i nisu crna nego neka antracit nijansa. Kažem jer će crna fijoka verovatno opet da štrči...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari