Šta je novo?

Crna slika posle bootovanja

cole85

Cenjen
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruke
470
Poena
170
Stavljen nov win 7 na laptopu prvo home premium pa ultimate i kada prodje ono starting windows 7 i treba da se upali bude crn ekran a cuje se zvuk da se podigao win.
Kao da ode u sleep mode nema bukvalno nista na kompu osim update od microsofta da bi usao u win momram kliknuti power dugme vise puta i onda normalno radi dok nemora restart ili da se upali ponovo.
Probao sam sa vadjenjem baterije i drzanjem power dugmeta 30 sekundi do 2 minuta
1) UNPLUG THE LAPTOP
2) REMOVE THE BATTERY
3) HOLD DOWN THE POWER BUTTON FOR ABOUT 30 SECONDS TO 2 MINUTES
4) THEN PUT THE BATTERY BACK IN
5) START IT UP..
Ovo je model laptopa
http://www.toshiba.de/discontinued-products/satellite-c670d-126/
 
Skoro da sam potpuno siguran da si pri apdejtu windows_a dozvolio da instalira update za chipset,zato ti je i crn ekran posle welcome Screen_a,jos ako vidis crnu sliku i kursor na njoj,to je to...znaci moraces reinstall windows_a...
To je moje misljenje...
 
Jesam samo driver za wifi je stavljen ovo drugo samo je skidalo evo sad radim format pa javljam sta je uradio hvala na pomoci :)
 
Ako normalno udje u windows kad odradis reinstalaciju,onda vodi racuna u apdejtima o drajverima,posebno za cipset.
 
Taj laptop ima veoma slab procesor , razni Atomi ga siju AMD Catalyst pretpostavljem veoma veliki zalogaj za taj slab procesor , obrisi ga koristi samo drajver , mislim da ces osetiti koliko toliko ubrzanje...takodje na msconfig pogasi sve na start up...
 
Nazad
Vrh Dno