Šta je novo?

Crn ekran

cole85

Cenjen
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruke
470
Poena
170
Da li neko zna sta je u pitanju doneo mi kum komp veceras kaze desilo su se ista situacija kao pre godinu dana(tada je komp bio u garanciji) u servisu su mu rekli da su mu fleshovali bios.
Nerazumem se toliko ali pokusao sma ono osnovno menjao graficku (stavio svoju),vadio ram, radio clear cmos, vadio bateriju a sve normalno radi cpu, vrti cooler isto i na grafickoj jel zna neko sta moze biti sumnjam na maticnu ali voleo bih 100% biti siguran pre nego sto kazem coveku da nedaje pare bezveze.
Ova je maticna http://www.msi.com/product/mb/770C45.html#hero-overview
Hvala unapred
 
Vrlo rado ali nevidim nista kad stavim usb crn ekran i dalje neznam kako da stavim novi bios.
 
pa kad upalis jel daje ploca.znake zivota...neko biiip bilo sta...nakaci bez grafike ili memorije...mora da.pisti ako je ziva maticna...
 
Nema nikakav zvuk cuje se hard i rezac na kratko i to je to cooler samo se cuje normalan zvuk
 
Nema bip nikakav cuje se cooler i nista vise
 
Ima li ploca biper pod broj jedab, kod nekih mora posebno da se poveze, a neke imaju integrisan.
 
Nema speaker pa sam stavio iz svog kompa ali i dalje nema nikakav bip kad se pali komp
 
Vjerovatno je crko neki cip na ploci, stavi najlon kesu na plocu. Dobro je pritisni na sve cipove, upali i gledaj gdje se skuplja da laicki utvrdis gdje bi mogo biti problem.
 
Ne znam da li si resio, ali sam ja u servisu imao dosta problema sa MSI plocama novijeg tipa, skidanje baterije i cekanje po 10 minuta, vratim bateriju i ona se ukljuci. Kratko vadjenje ne pomaze, a ploce se ne ukljucuju ako nemaju bateriju u slotu. Probaj ako nisi resio do sad.
Valjda ih struja nesto slogira pa ne mogu dugo da se opasulje.
 
Nazad
Vrh Dno