Šta je novo?

Crazy Browser i cordless Logitech...

  • Začetnik teme Začetnik teme ZoNi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

ZoNi

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
30.08.2000
Poruke
8,085
Poena
859
uzeo sam bezicnog Logitech misa i sada imam problemcic sa Crazy Browserom. Do sada sam tockic koristio kao "Open link in new window" (bio je isto Logitech, ali sa "repom"). E, sad to vise ne radi - kad kliknem wheel-a, on mi napravi onu foru da samo pomeram misa, a on automatski skroluje stranu.

moze li ovo da se nekako sredi?
 
Ja nikako ne mogu da nadjem 'middle button' komandu, u onom padajucem meniju... Mouse Ware 9.73.🙁
 
Nazad
Vrh Dno