uzeo sam bezicnog Logitech misa i sada imam problemcic sa Crazy Browserom. Do sada sam tockic koristio kao "Open link in new window" (bio je isto Logitech, ali sa "repom"). E, sad to vise ne radi - kad kliknem wheel-a, on mi napravi onu foru da samo pomeram misa, a on automatski skroluje stranu.
moze li ovo da se nekako sredi?
moze li ovo da se nekako sredi?