Šta je novo?

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Echo

Cenjen
Učlanjen(a)
06.02.2011
Poruke
291
Poena
195
Izlazi i za PC do kraja godine!

https://www.pcgamesn.com/crash-bandicoot-4/pc-release-date





crash-4-battlenet.jpg


Battle.net ekskluziva.
 
Ne znam gde da pitam, a da ne otvaram novu temu, pa cu upitati ovde. Je li CTR izasao za pc, posto vidim da je nesto najavljivano, ali na sajtu activision-a ima samo za konzole?
 
Izaslo 26. sa zahtevom za konstantnu internet konekciju, 27. izasla narodna verzija :D

Nije mi zao da platim za Crash-a, ali s obzirom da ima DRM i da zahteva online konekciju sve veme da bi radilo - ne hvala. Ako puste neku DRM free verziju koja ce raditi i offline - mozda dobiju neki dinar :)
 
Izašla je i za Android.
Taman za zabavu.
 
Za Android je izasla nekakva Crash on the run igrica. Klasican cash grab, ne mozes da igras sve nivoe nego treba da kraftujes nekakve potion-ne da bi mogao da ides dalje, za kraftovanje se ceka ali naravno moze da se plati in game currency-jem koji se kupuje novcem.

Od mene dobili jednu zvezdicu i "wall of text" review :D
 
Kad se setim koliko sam igrao crash na PS 1, imao sam svih 5 delova, i svaki mi je bio odlican. Probao malo ovaj nije lose ali malo teze, ne znam kako bi neki klinac od 10ak
godina ovo igrao... A CTR sam probao na sony 4 sta znam meni je i dalje ctr bolji na sony 1 :) tu sam prelazio i one ghostove i imao po 103% save-ove :)
 
Poslednja izmena:
Za Android je izasla nekakva Crash on the run igrica. Klasican cash grab, ne mozes da igras sve nivoe nego treba da kraftujes nekakve potion-ne da bi mogao da ides dalje, za kraftovanje se ceka ali naravno moze da se plati in game currency-jem koji se kupuje novcem.

Od mene dobili jednu zvezdicu i "wall of text" review :D
Si probao malo vise, ili je ostalo na tome?



Kad se setim koliko sam igrao crash na PS 1, imao sam svih 5 delova, i svaki mi je bio odlican. Probao malo ovaj nije lose ali malo teze, ne znam kako bi neki klinac od 10ak
godina ovo igrao... A CTR sam probao na sony 4 sta znam meni je i dalje ctr bolji na sony 1 :) tu sam prelazio i one ghostove i imao po 103% save-ove :)
Tek izasao Crash 4 za PC, a ti na PS1 vec igrao peti deo :D

Salu na stranu, kako ga racunas, Crash 1, 2, 3. Bash i Team Racing? Takodje, sto ti se nije svideo CTR?
 
krastavac igrao sam i Warcraft 2 davne 1998-9 godine. Ne znam kako ja racunam tako racunaju ljudi na PS 1. Imam negde i cd, imam posebno delove a imam i sve djuture. A nije mi jasno uopste sta si mislio to za ps1 i peti deo.
A ako cemo da cepidlacimo, postoji jedno 20 delova do sad...
 

Prilozi

  • 166666.png
    166666.png
    7.7 KB · Pregleda: 24
krastavac igrao sam i Warcraft 2 davne 1998-9 godine. Ne znam kako ja racunam tako racunaju ljudi na PS 1. Imam negde i cd, imam posebno delove a imam i sve djuture. A nije mi jasno uopste sta si mislio to za ps1 i peti deo.
A ako cemo da cepidlacimo, postoji jedno 20 delova do sad...
Pa napravio sam malo glupu salu, ne zameri. Kao pravio sam se lud i istakao da je Crash Bandicoot 4 tek izasao za PC, a ti vec igrao Crash Bandicoot 5 i to za PS1, kad je jasno da si mislio na Crash Bash/CTR.
 
Moram da nadjem dzojstik za PC, ne svidja mi se da igram crash preko tastature.
A sto se tice Bash-a to mi je bilo extra kad igram sa nekim u co op pa na onom ledu pa jedan drugog guramo :)
 
Jel podesavao neko gamepad za ovo? Ja imam logitech dual action, ali ga igra ne vidi. Probao sam preko x360 aplikacije ali se ne snalazim...
 
Odigrao do kraja, dobra je igra, ali meni losija od prve dve.
 
Koje prve dve, kad je ovo 4. deo?
Meni se igra baš dopala, jer su fino modernizovali gameplay u odnosu na prethodne delove. Jako je teška, ali sam uživao dok sam je igrao.
 
Losija mi je od prva dva dela, bolja od treceg.
 
Aha. Meni je treći deo bolji od prva dva, ali je ipak četvrti bolji od trećeg, iako imam lepa sećanja na Warped i to je mi je jedna od omiljenih igara.
 
Meni je ipak kec najbolji, pa kako idu delovi tako sve lošiji utisak, ali daleko od nezanimljivog. Baš pre par dana uzeh platine za 1. i 2. deo. Pročitah negde da je 4. teži od prethodnika 😲
 
Tezi je, ali su ubacili gomilu stvari koje olaksavaju igru ako samo zelis da je predjes.
Ako hoces da uzmes 106%, igra je ludacki teska. Razmisljao sam se da to odradim, ali deluje kao nevidjeno tracenje vremena.
Inace sam uzeo platine u prve tri.
 
Teže i od osvajanja zlatnih relic-a na ona dva mosta u prvom delu, gde sam izgubio dva dana i četvrtinu živaca? Neka hvala...
 
Ja ga zavrsavam na soniju, najnebuloznije su invertovani nivoi... isti djavo samo aj sve opet ponovo cak i isti dijamanti/gemovi.
Sem toga sve ostalo je odlicno svaka preporuka.
 
da li igra neko preko x360ce, meni ne radi džojped
 
radi x360ce kad se ubaci u \Lava\Binaries\Win64 i odatle se pokrene igra

dobar crash samo malo nepregledan, često mi se desi da ne vidim neku kutiju, rupu ili čak onu platformu koja vodi na bonus
trebalo je da pojačaju malo vidljivost tih stvari
 
Glavni protivnik u Crash Bandicoot igrama je oduvek bila kamera, ni ovde se nista nije promenilo :D
 
Instalirao crash na laptopu, jeste malo stariji ali mislio sam da ce raditi na 1300x700 rezoluciji sa i2330 i 540m i 8 gb rama... Sve na low i secka previse. A world of tanks mogu na low da igram sa 30-50 fps...
 
Instalirao crash na laptopu, jeste malo stariji ali mislio sam da ce raditi na 1300x700 rezoluciji sa i2330 i 540m i 8 gb rama... Sve na low i secka previse. A world of tanks mogu na low da igram sa 30-50 fps...
Ipak je GT 540m prestara graficka.
 
dobra igra ali preteška u odnosu na prošle
da nema opcije sa beskonačno života ko zna šta bi bilo
 
Ne znam kako sam propustio ovu igru, mislio sam da je jos uvek nema 4-vrtog dela za PC. Danas skinuo, instalirao, bas me vratila u vreme kad sam na ps1 igrao prvi deo.

 
Nazad
Vrh Dno