Šta je novo?

Corsair Hydro H80

Solesoslav

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
20.05.2008
Poruke
5,237
Poena
555
Vidim da je na Newegg-u kada se prevede u dinare oko 6700.
Da li je moguce da se kupi u inostranstvu ili tako neshto i koliko bi to koshtalo?
Nadam se da je moguce, poshto je alternativa loshiji H70 za 10000 u Gigatronu.
 
Slaba vajda od corsaira kod nas jedino da vidis sa gigatronom mada slabo i oni nabavljaju
 
Nazad
Vrh Dno