Šta je novo?

Corsair 850HX

corsair garancija je kao i apple vazi worldwide
 
A mozda 900W Cooler Master UCP? Nesto snaznije, nesto tise, nesto skuplje.
 
nema nigde bratic, cimaj nekog spolja da ti dovuce!
 
mozes garanciju preko nas (Corsair Holland) da napravis uvek ;) postanska kostanja do nas placa musterija nazad placamo mi... ;)

Samo da pohvalim Corsair, slao sam nesto na RMA i dobio nov proizvod u rekordnom vremenu, iz Holandije!!!!!
 
Otkud ti info o RPM na tim napajanjima?
 
jedina nada ti je gigatron....ili lepo pitaj hektora na PM.
 
Evo ja sam skoro uspio nabaviti HX850, nigde nego u Hrvatskoj (Links) za 160 evra.

Napajanje jeste tiho, ali nije dead silent i ja sam se licno razocarao tisinom kada masina nije pod opterecenjem (znaci to je 25 dB) sto je znacajno vise od HX620 (20 dB). Medjutim, kada se opterete, HX850 ostaje na 25dB cak sve do 600W dok HX620 vec preko 250W pocinje da ubrzava ventilator ali i tada tek preko 400W opterecenja proizvodi vecu buku od HX850.

Osim toga, ovaj 14cm Yate Loon ventilator koji kada se komp ukljucuje i iskljucuje zabruji par sekundi i uvijek se tokom rada cuje taj reski zvuk koji za nijansu nadjacava sve komponente u kucistu. Provjeravao sam po netu i slusao zvuk prilikom review-a na youtube i vidim da nije do mog primjerka, stvarno nije dead silent.

Eh, sad vidim da su stigla u Gigatron, pa navali...
 
Poslednja izmena:
Ima sigurno u Gigatronu, juce ih videh.
 
Nazad
Vrh Dno