Šta je novo?

Corsair 800D

  • Začetnik teme Začetnik teme ledio
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

ledio

Slavan
Učlanjen(a)
05.10.2007
Poruke
741
Poena
319
Dali neko zna gde ima da se kupi kod nas ovo kuciste,verujem da bi mnogi bili zainteresovani
 
Ne verujem da ce skoro stici kod nas... Pogotovo ne po nekoj normalnoj ceni. Inace kuciste je odlicno...
 
stici se uskoro kod nas, ali ne verujem da ce biti jeftino (citaj tesko ispod 250€)
 
Poslednja izmena:
Al je dobro, u PM.
 
Nazad
Vrh Dno