Šta je novo?

CoolerMaster V10,gde?

  • Začetnik teme Začetnik teme AyS^
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

AyS^

Čuven
Učlanjen(a)
22.12.2003
Poruke
405
Poena
619
interesuje me da li je neko probao ovaj qler i da li moze da se nadje negde?bilo kakva informacija je dobro dosla :wave:

6.jpg

Cooler-Master-V10,J-G-108268-3.jpg

computex08-coolermaster-v10.jpg

Cooler-Master-V10,I-W-74552-3.jpg
 
kod nas nigde, a i napolju tesko 🙂
suvise velik, tec neefektivan, problem sa visim memorijama (ako imaju visoke heatspredere ili heatpipes), a i skup 🙂
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno