Šta je novo?

Coolermaster Hyper 212+

nije identican njemu su spojene cevke na bazi
pogledaj na netu
 
Ja sutra idem da pazarim EVO najverovatnije vidim na nekim testovima i DH-14 tuce.
Ja takve ambicije nemam al cim on moze da prismrdi jednoj Noctui onda sigurno vredi.A svi testovi na netu su jednoglasni-odlican kuler.
 
Da li je neko uspeo kao ja da polomi jedan od srafova na onim "makazicama" prilikom montaze Hyper 212+? Za sada radi ok, temperature odgovaraju onima koje sam pronasao na netu ali me brine da se nekom prilikom ne otkaci jer je u pitanju jedan od "gornjih" srafova (gledano kada se kuciste uspravi). Ima li negde da se nadje rezervni mounting kit u nas? Ili da kupujem Hyper 212 EVO?
 
kako si to izveo :S
a sto ne okrenes to leziste pa da ti to bude donji sraf ;)
 
Kad sam idiJot, pa sam navikao da sve zategnem dok mi prsti ne poplave. :wall:

a sto ne okrenes to leziste pa da ti to bude donji sraf

Aaaaaa, genijalno a prosto resenje, prosto me sramota sada. :lupko: Hvala na ideji!
 
Poslednja izmena:
pa bas sam u jednoj temi pisao da je kod njega extra sto ne moze das e pretegne ali eto ti me demantovao ;)
nema na cemu tu smo da pomazemo jedni drugima ne moze se covek svega setiti sam :)
 
Obrnuo ga i dodao Be Quet! Silent Wings USC da izvlaci vazduh. Temperatura je oko 3 stepena niza u odnosu na konfiguraciju sa jednim ventilatorom.
 
Takodje

Obrnuo ga i dodao Be Quet! Silent Wings USC da izvlaci vazduh. Temperatura je oko 3 stepena niza u odnosu na konfiguraciju sa jednim ventilatorom.

Isti ventilator sam dodao, spustio je temp za 3-4 stepena.Dobar vent stvarno.
Premda hladnjak nije veliki, pa se ne moze napraviti veilki tunel, ipak vredi staviti 2 venta.
 
Ja ga držim na 4.5 a duduk sam za OC. ~35c u idle, ne prelazi 70 u prime95 torture test-u (bez dodatnog venta na evo-u)
 
Nazad
Vrh Dno