Šta je novo?

CoolerMaster Hyper 212+

  • Začetnik teme Začetnik teme loki77
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

loki77

Čuven
Učlanjen(a)
03.07.2005
Poruke
21
Poena
604
Dali neko zna gde ima da u Beogradu ima da se kupi culer iz naslova?
 
Nazad
Vrh Dno