n_131
Čuven
- Učlanjen(a)
- 16.09.2005
- Poruke
- 319
- Poena
- 620
Imam Celeron Tualatina na 1.0Ghz i neki cooler masterov ventilator i hladnjak na njemu. Medjutim ovo cudo radi na nekih 4.500rpm i nenormalno jako se cuje, procesor je klokovan na 1.5Ghz bez podizanja napona, a temperatura se samo malo podigla, sa 48.5c na 52C. Zanima me da li neko zna koja je normalna radna temperatura za ovaj procesor i da li mozda postoji tisi hladnjak,sa dobrim peformansama za neke normalne pare...