Šta je novo?

Cooler za tualatina

  • Začetnik teme Začetnik teme n_131
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

n_131

Čuven
Učlanjen(a)
16.09.2005
Poruke
319
Poena
620
Imam Celeron Tualatina na 1.0Ghz i neki cooler masterov ventilator i hladnjak na njemu. Medjutim ovo cudo radi na nekih 4.500rpm i nenormalno jako se cuje, procesor je klokovan na 1.5Ghz bez podizanja napona, a temperatura se samo malo podigla, sa 48.5c na 52C. Zanima me da li neko zna koja je normalna radna temperatura za ovaj procesor i da li mozda postoji tisi hladnjak,sa dobrim peformansama za neke normalne pare...
 
Svaki kuler koji ide na socket A procesore stace i na taj P3.
Dakle, Whisper Rock ako jos moze da se nadje, ili neki od njegovih klonova kojih sigurno ima.

Udji u radnju i trazi kuler za Athlon XP/Duron, sto veci i sa sto sporijim ventilatorom, naravno da pristaje tvom dzepu.
 
Nazad
Vrh Dno