Imao sam ga nešto više od godinu dana i nije se loše pokazao. Naravno na njemu sam hladio samo C2D tačnije E6420@3,2 pri 1,4V 24/7 i bio je hladan kao špricer. Bez problema je išao do max 3,6 pri 1,6V (nikada temp nije prelazila 70C i to pri testiranju). Za Quad-ove nije baš preporučen. Najbolja mu je strana što hladi i memoriju i sve okolo CPU-a.
U Bench house-u cena je prava sitnica. Napomenuo sam im par puta, ali ih boli uvo. Više ga drže kao eksponat. Mislim da je negde oko 4000, a možda i više. Trebalo bi da ga nađeš u "regularnoj" prodaji negde oko 3200-3300 naravno novog.
Ja sam moj prodao pre 2 meseca Chinaskom sa sve 2 CM 12-ce sa plavim LED-om. Full pakovanje, pasta i sl.
Pošto gunđa da u odnosu na stari neki TT cooler nije mnogo dobio, cimni ga možda hoće da ga zameni. 😛