Šta je novo?

Cooler Master Extreme Power

cKaZi

Slavan
Učlanjen(a)
13.04.2007
Poruke
4
Poena
301
Da li neko moze da mi objasni u cemu je razlika izmedju Cooler Master eXtreme Power 430W (RS-430-PCAP) i eXtreme Power 430W (RS-430-PCAR), i zanima me da li ima jos neke razlike izmedju 430w-500w isto ova dva modela osim u snazi posto svi preporucuju 430w, a i 500w se tesko kod nas nalazi(zbog cega).

Citajuci ovaj forum vidim da svi predlazete CM ako neko zna neko bolje napajanje do 65e neka mi pomogne..


:banana:
 
Thermaltake 0070 = 500W
u Imtel-u
 
cooler master PCAR je ako se ne varam stariji model i ima 80mm fan a PCAP je noviji i ima 120mm fan.
 
tako je FOCUS,pcap imaju 12 cm vent i to je razlika...

oko 75 je cini mi se antec 500w sa cable managment-om,mislim da vredi isprsiti se josh malo...
 
pcar ovo r znaci regular aktivna zastita, a kod pcap p oznacava da je zastita pasivna. To je sve nebitno ako nemas srece dzabe ti i aktivne zastite. Sto se tice CM napajanja od 500w buka je jedini problem inace fino radi.
 
Poslednja izmena:
napajanje

Trazio sam Antec po celom gradu i nigde nisam nasao tako da sam odusato od Antec-a, ako znas reci gde mogu da kupim. Posto sam sada odlucio da ne uzmem ovaj CM pa moze neko da mi preoporuci koje je dobro Thermaltake napajanje do 70e pun naziv(koja je dobra serija ovih napajanja).
 
Nazad
Vrh Dno