ako bog da srece, danas 😀 ja cekam novu turu da vidim nova kucista, idem sebi da uzmem jednoGSM je napisao(la):U Imtelu Cool Vive nema vec duze vreme. Trenutno im je izbor Cooler Master programa bas slab, pa pretpostavljam da ce uskoro biti nova tura robe. No to najbolje zna Zormi, pa mozda ne bi bilo lose da njega kontaktiras i dobijes informaciju iz prve ruke. A inace i u Desk-u mozes da nadjes ponesto od CM programa.
Očigledno ne zna, pošto sam obavešten da tura nije još ni krenula iz Holandije. Dakle, iduća nedelja...GSM je napisao(la):uskoro biti nova tura robe. No to najbolje zna Zormi
ZorMi je napisao(la):Očigledno ne zna
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari