Šta je novo?

Cooler Master 690 II Advanced Top Panel

Ma diskriminacija 🙂 hvala, pokusacu sa njima....
 
ja sam pokusao za isti artikal, uputili su me na eu prodavnicu, medjutim 20eur...plus postarina...mnooogo...
 
Nazad
Vrh Dno