Šta je novo?

COOL S1 changer

Imam problema sa ovim telefonom. Pre nekoliko dana sam primetio da mi baterija traje krace. Po savetima sa foruma sam ga putpuno ispraznio dok se ne ugasi i hteo da ga napunim, kada sam ga stavio na punjac, video sam da ocitava 25% baterije. To mi je bilo cudno pa sam ga jos jednom ispraznio da vidim da li ce se stanje poppraviti. Sinoc sam ga ugasenom ostavio na punjac, kutros ga sasvim normalno upalio. RAdio je neko vreme normalno, i danas posle podne mi je zazvonio i ugasio se sam od sebe, vise ne mogu da ga upalim, ne reaguje. KAda ga stavim na punjac, ne puni se i lampica ne svetli, kada pokusam da ga upalim, ne reaguje, samo posle nekog vremena kratko zavribrira.

Da li je to definitivno baterija? DA porucim novu ako jeste. Neko je pominjao neki servis u Beogradu koji popravlja ove Kineze, seca li se neko imena?
 
Pre nego što se odlučiš za bilo šta, probaj da napunis telefon na 100% i izvrši kalibraciju baterije pomoću neke od aplikacija za to.

Послато са SM-G935F
 
Imam problema sa ovim telefonom. Pre nekoliko dana sam primetio da mi baterija traje krace. Po savetima sa foruma sam ga putpuno ispraznio dok se ne ugasi i hteo da ga napunim, kada sam ga stavio na punjac, video sam da ocitava 25% baterije. To mi je bilo cudno pa sam ga jos jednom ispraznio da vidim da li ce se stanje poppraviti. Sinoc sam ga ugasenom ostavio na punjac, kutros ga sasvim normalno upalio. RAdio je neko vreme normalno, i danas posle podne mi je zazvonio i ugasio se sam od sebe, vise ne mogu da ga upalim, ne reaguje. KAda ga stavim na punjac, ne puni se i lampica ne svetli, kada pokusam da ga upalim, ne reaguje, samo posle nekog vremena kratko zavribrira.

Da li je to definitivno baterija? DA porucim novu ako jeste. Neko je pominjao neki servis u Beogradu koji popravlja ove Kineze, seca li se neko imena?

Ja sam na le pro 3 sam menjao bateriju, nije bilo preterano teško, a oni su praktično isti telefoni.
 
Reci mi akko se otvara kuciste? JA ne vidim nikakve sarafe i sl?
Sta mislis da li da porucujem bateriju ili je ensto drugo u pitanju?
 
Greje se fenom, pa se skida ekran... Ima sigurno na yt, ali bih ja nosio u servis.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Sta mislite, da li je baterija u pitanju? Meni je to najbitnije, da definisem kvar. Najbooje bi bilo da je baterija, ako je newto drugo, pitanje je da li mogu da nadjem deo

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Sta mislite, da li je baterija u pitanju? Meni je to najbitnije, da definisem kvar. Najbooje bi bilo da je baterija, ako je newto drugo, pitanje je da li mogu da nadjem deo

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Na aliexpresu ces sve naci, ja sam imao problem sa gašenjem telefona i restartovanjem zbog loše baterije. Tipa gasio mi se tel na 10-15% od kada sam je zamenio nisam imao slicnih problema. Deluje kao da je i kod tebe isto u pitanju ali to ne može niko da ti kaže sa 100%-om sigurnošću dok ne istestira sve.
 
Pominjali su neki servis u BG-u koji popravlja ove kineske telefone, znas li koji to bese?
Pa meni mirise na bateriju jer je pocela naglo da slabi, ne znam to mi deluje najlogicnije.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno