Ranije na ovom mestu je bilo jeftin ali sad mmogo skupo.
Da li neko moze da mi objasni zasto je to. Npr slusalice od 20 - 30 evra skuplje nego u madjarskoj. Jos gore je za MP3 plejeri koji ume da bude do 50 evra skuplje.
Zbog cega kad imamo na umu koliko su male ove robe? Da li je to sve zbog toga sto nismo u EU ili je u pitanju trzistni monopol?
Hvala ljudi :smash:
Da li neko moze da mi objasni zasto je to. Npr slusalice od 20 - 30 evra skuplje nego u madjarskoj. Jos gore je za MP3 plejeri koji ume da bude do 50 evra skuplje.
Zbog cega kad imamo na umu koliko su male ove robe? Da li je to sve zbog toga sto nismo u EU ili je u pitanju trzistni monopol?
Hvala ljudi :smash: