Vojkan Znamenit Moderator Učlanjen(a) 12.01.2002 Poruke 17,252 Poena 1,180 15.09.2009 #1 ima li gde? ima li ko? 🙂
copycat Slavan Učlanjen(a) 01.02.2005 Poruke 275 Poena 319 16.09.2009 #2 Ako se nisi snasao, ja imam neki i rado bih ti ga poklonio. Javi se na private da se dogovorimo oko preuzimanja.
Ako se nisi snasao, ja imam neki i rado bih ti ga poklonio. Javi se na private da se dogovorimo oko preuzimanja.