Šta je novo?

Colin McRae: DiRT 3

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,359
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Stize sledece godine, a sudeci po prvom trejleru, imace i Gymkhana mod. :)

Colin-McRae-DiRT-3.jpg


[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Md4zvVQrxDs&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Md4zvVQrxDs&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

Tu je i poznata scena sa eksplozijom odavde...
[YOUTUBE]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HQ7R_buZPSo&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HQ7R_buZPSo&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Vise bih voleo da vidim grid2... btw sta je to gymkhana mod?
 
Vise bih voleo da vidim grid2... btw sta je to gymkhana mod?

Ovo divljanje po dokovima i poligonima iz drugog videa. :) U trejleru postoji scena maznuta iz ovog drugog videa, pa verujem da ce imati i ovaj mod.
 
Ovo preskacem definitivno, dosta mi je americkih XDNA igara i Ken Blocka. WRC se ceka i pravi rally, definitivno treba ime Colin McRae izbaciti iz ovog naslova
 
Codemasters ovo krenuo da stancuje kao EA NFS. :d
 
Smor mi vise , li treba biti svetan da to mora tako ipak je Amerika najvece trziste a oni njihovi retardi vole samo ovakva sra*a.
Amerkia je to, NFL,NHL, baseball itd itd sve same gluposti...upropastise i colin-a :mad:
 
Nadam se da ce imati unapredjenu verziju piss filtera.
 
Ako su tacne glasine da u igri nece biti Baja, kamiona i slicnih gluposti, vec samo reli asfalt/zemlja/sneg onda bi moglo da bude i ok.
 
Ako su tacne glasine da u igri nece biti Baja, kamiona i slicnih gluposti, vec samo reli asfalt/zemlja/sneg onda bi moglo da bude i ok.

Sumnjam... Zao mi samo sto onaj WRC rade momci iz Milestone-a koji veze sa zivotom nemaju pa izgleda da nista od reli simulacija za PC
 
Ako su tacne glasine da u igri nece biti Baja, kamiona i slicnih gluposti, vec samo reli asfalt/zemlja/sneg onda bi moglo da bude i ok.

Jee :) tako treba, dajmo igri sansu ;) pikao sam svaki deo od keca naovamo, ako se vrati korenima, bice opet najbolji
 
Ovo divljanje po dokovima i poligonima iz drugog videa. :) U trejleru postoji scena maznuta iz ovog drugog videa, pa verujem da ce imati i ovaj mod.

Dial-up cini svoje :)...

Kako bih voleo da vidim reinkarnaciju Colin 2 :S::S::S::S::S: .
 
Poslednja izmena:
ako ne colin 2, onda bar dirt 1... sa dirtom 2 su bas preterali...
 
Au ja se kunem u Colin 2, na sondzi sam ga maltio samo tako...eeeeeee to su bila vremena...
Colin 2 sa sa Voodoo2 grafickom, pa sve u full :D A grafika tada da se usereš :zgran:

Dirt 2 je smeće samo takvo, igrao sam ga u nadi da će se otključati neke nove staze.. sneg možda.. al ništa, na kraju sam se smorio i obrisao.

Ovaj put ću pročitati rivjue prvo pa ako bude isto ******... :party:
 
Ja sam se u DiRT2 razočarao samo zato što nikako ne mogu da ga pokrenem.Pazario sam ga preko STEAM-a, ali posle splash screen-a nema ničega, samo izleti na desktop i to je to.

Trojku ću da kupim ili "kupim" samo ako se pokaže dobrim.
 
Ja sam se u DiRT2 razočarao samo zato što nikako ne mogu da ga pokrenem.Pazario sam ga preko STEAM-a, ali posle splash screen-a nema ničega, samo izleti na desktop i to je to.

Trojku ću da kupim ili "kupim" samo ako se pokaže dobrim.

Nisi nista propustio veruj mi...,)
 
Kako nije nista? Jurnjavu po Hrvatskoj, rusenje betonskih stubova u ambis i rasipanje delova na sve strane. :D Skine 100% savegame i vozi mishko...

Ontopic:

Jako mi se svidja sto su izbacili one kamionete i terence(Baja ili kako vec). Sama pomisao na njim me dovodi da odmah uninstaliram igru...

A s' druge strane malo i preteruju sa ovim americkim forama. Neka ubace normalan rally sa raznovrsnim stazama i nepogodama(sneg, kisa, oluja)pa mogu i neke trke nocu da budu, itd. Sve u svemu da nam ne dosadi posle 2h igranja.
 
jos pre nekoliko meseci je bio neki intervju sa likovima iz codemasters-a gde su rekli da ce se u 3-jci vratiti korenima i da nece biti amerikanizacije kao u dirt2. A neke slicne modove ako hoce da ubace ok, ali da to bude potpuno zaseban deo igre i da nema veze sa championship takmicenjem. Slazem se da je colin 2 bio jedan od najkvalitetnijih, i kad bi ga samo prekopirali i nakacili novu grafiku... Inace neko pomenu Grid2 - mislim da uporedo rade na dirt3 i grid2, tako da ce i grid2 biti u 2011.
 
jos pre nekoliko meseci je bio neki intervju sa likovima iz codemasters-a gde su rekli da ce se u 3-jci vratiti korenima i da nece biti amerikanizacije kao u dirt2. A neke slicne modove ako hoce da ubace ok, ali da to bude potpuno zaseban deo igre i da nema veze sa championship takmicenjem. Slazem se da je colin 2 bio jedan od najkvalitetnijih, i kad bi ga samo prekopirali i nakacili novu grafiku... Inace neko pomenu Grid2 - mislim da uporedo rade na dirt3 i grid2, tako da ce i grid2 biti u 2011.

Sve mislim da nece biti amerikanizacije kad je i sama igra tj. prvi plakat o Dirt 3 se upravo pojavio na tim njihovim reli igrama Travis Pastrana , Ken Block sranjima;)
 
nije bilo reci da ce potpuno izbaciti te gluposti, ali koliko sam ih ja razumeo, postojace stari dobri championship mod koji ce biti ociscen od svega toga. Dakle, stare dobre staze - finska, italija, francuska, britanija, ... a koliko sam video u trejleru bice i promene vremenskih uslova (nadam se u toku same trke). Toga cini mi se nije bilo od colina 2 ili 3.
 
ja lično za te vozače nisam nikad ni čuo. ja mislio to neki reperi i sk8eri - ken block zvuči ko neko gay repersko ime :D.

nego CMR 2 je bio zakon a ovi posle su šitovi, Dirt1 sam igrao neko vreme ali dosadi brzo. dvojka ima super grafiku i dobra je do 20% pređene igre jer si sa 20% ustveri prešao čitavu igru i otključao sve staze - od tada se sve ponavlja maximalno i jako brzo dosadi.
trojka će biti više ko dodatak dvojci, grafika će biti ista a ubaciće sneg i eto nove igre :D
 
ma sve posle DIRT-a je totalno skejtersko đubre... prvi sam mogao da svarim, zabavna arkadica, može da se vozi na džojpedu (sve komplikovanije od toga zahteva volan), lepo se navežbao, prešao igru na hard, pokupovao sva kola... super. Dirt 2 su toliko usr.ali da je to strašno. Nisam mogao da igram uopšte, grafika još gora, neki poeni lete, kao da igram GTA, staze očaj, a sve izgleda toliko braon kao da je uključen sephia mod...
 
Sto se tice imena treba da se zove 'Colin McRae'. Tako su se zvali predhodni delovi, treba tako i da ostane, a ne da kaljaju ugled sa ovim glupostima, koje su ubacili u igru, a to su mogli da ubace i kao neki dlc dodatak uz pravi reli. Samo nek vrate prave wrc aute i staze i onaj stari dobri osecaj iz prvih par delova i to je to! ;)
 
Poslednja izmena:
Codemasters’ own Helios confirmed right here on VirtualR that the third part of the DiRT franchise will be offering much more traditional-style rallying than its predecessors.

This is backed up by chief game designer Matt Horsman who recently revealed some details on DiRT 3 to EDGE Magazine. DiRT 3 will feature a mix of modern and classical rally cars that can be used in an all-new career mode. Players start out as privateer driver in 90s rally machinery and have to work their way up the ladder.

The cars can be raced on over 100 stages, ranging from Norway to Africa, including the site of the most famous rally of them all – Monte Carlo. DiRT 3 will be featuring a dynamic weather system including snow & ice, players will be able to upload their most spectacular replays straight to Youtube.

Za sad, ok...
 
Ovaj tekst bas mirise na colin2 :), no videcemo sta ce na kraju ispasti...
 
daće boža! :smoke: ,)

samo da bude bez ken blockova,travisa skatera i ostalih crnogoraca:smoke:

cmr2 bar 3,4 puta godisnje prelazim,preko hamachija da ne pričam,najbolesnija i najzaraznija zabava ,)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno