Šta je novo?

Coin Generation Digital Generation (data minning nesto malo drugacije)

donmarkon

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2008
Poruke
1,885
Poena
375
Pre nego sto se upustite u dalji tekst za citanje napomnuo bih da ovaj data minning ima referal element . Kljucna stvar su instant isplate a sve ostalo da li ce trajati i koliko duko je diskutabilno kao i cripto valute .

Radi se o americkoj firmi ciji je cilj stvaranje super kompjutera povezivanjem snage velikog broja kompjutera preko interneta. Sa tom snagom koju prikupe rade se razna istrazivanja.
Mi, vlasnici racunara, placeni smo da drzimo ukljucen program koji se zove "Thread Manager". Ovaj program koristi mali deo snage naseg procesora za pokretanje treda(thread). Thread je zapravo proces, kao i svaki drugi na nasem racunaru, kao sto su mozilla, neki program za gledanje filmove ili nesto trece. Danasnji kompjuteri so prejaki za svakodnevno koriscenje tako da ogroman deo snage nasih procesora(CPU) ostaje neiskoriscen. Digital Generation nam placa da dozvolimo koriscenje tog viska snage procesora. Jedan thread zauzima 1-2% snage prosecnog procesora.

Potpuno legitiman sajt, prava isplata kesha a ne prevara sto se moze videti na scamvoid:
www.scamvoid.com/check/coingeneration.com

Sto se tice isplate, **ISPLATA JE INSTANT** cak isplacuju i zaradu od free trial threada koji dobijete pri registraciji. Placaju preko www.payza.com - americki sistem slican paypalu. Placaju preko jos nekoliko sistema ali ja mislim da je ovaj najjednostavniji, najbrza registracija. Payza starter account ne uzima proviziju ali moze se isplatiti do 400$ mesecno a personal account naplacuju 2,5% od primljenog novca. Kada kazem da je isplata instant pricam o isplati na payza.com a sa tog sajta treba 2-3 radna dana kao i za moneybookers, paypal i sl (devizna doznaka / wire transfer) inace payza je bivsi Alertpay

Objasnicu u par koraka kako se pocinje:

1. Registracija: https://coingeneration.com/auth/new/148634/
Ovde cu odmah napomenuti da oni koji bi probali registracijom preko ovog linka bih dobijao 20% od njihove zarade (prvi nivo referala) a drugi nivo daje 10% i to je to postoje samo 2 nivoa . Tako da svako ko pozeli nakon procitanog teksta da se upusti u ovo i pokusa da zaradi koji dinar bio bih mu naravno zahvalan da se registruje preko mog refferal linka

2. nakon registracije idite na personal/profile i dodajte broj mobilnog telefona sa prefiksom naravno tipa za srbiju +381 64 555 5 555

3. kada ste dodali broj telefona onda trazite verifikaciju, bice vam poslat sms sa sadrzajem: Send this code XXXXX to us. pa tako i uradite, vratite im sms sa dobijenim kodom. Refresh stranicu i sada bi trebalo da pise da je broj telefona verifikovan.

4. download program i pratite instalaciona uputstva.

Nakon instalacije programa, program treba da stoji ukljucen 24/7, posle nekoliko sati dobicete free 1 thread. Jedan thread donosi 1$ dnevno(24h u toku kojih je bio ukljucen program). Dobijate 20% od svakog primarnog i 10% od svakog sekundarnog referala. Imaju u planu da povecaju ovaj prinos u blizoj buducnosti. Ovo je informacija iz prve ruke a ne neka reklama sa websajta. Mada ako mene pitate i 1$/day je vise nego dovoljno kada stavim na papir i preracunam zaradu.

Sto se tice kupovine threadova, jedan thread kosta 50$, donosi 30$ mesecno i traje godinu dana. Sto znaci da za 50$ uloga dobijate 365$ odnosno 315$ zarade. Svaki dokupljeni thread na accountu uvecava rad procesora za nekoliko procenata i moze se imati do maksimalnih 100 threadova na accountu. Jos jednom cu ponoviti isplata je instant i u svakom trenutku se moze isplatiti zaradjeni kesh.

Ako bas hocete zaradu bez uloga onda mozete cekati tih 30 dana da dobijete tih 30$ od trial threada i da kroz referal sistem zaradite jos 20$ ili da tih 20$ uplatite. Ja licno imam 6 threadova uplacenih i jedan free(dokaz dalje u postu).

Evo nekih konkretnih rezultata koje sam prikupio prethodnih nekoliko dana:


Ovo je lista threadova koje sam ja uplatio sa zaradama i sl. Ovo u vrhu available balance:7,2$ je zarada od danas jer sam juce isplatio.

rbf5s4.jpg


Ovde se mogu videti isplate sa digital generation na payza.com i na perfectmoney.com.

kc1qhs.jpg


kc1qhs.jpg


2zrj47b.jpg


6p9c3r.jpg


Thread manager program koji radi na racunaru

threadmanager.jpg


Generalno receno isplacuju vecina skreenova je od mog drugara Luke koji me je uveo u ovo , ja danas uplacujem 2 thread-a pa polako sirim . Napomenuo bih da je pomenuti drugar meni vrlo blizak i da je prevara neke vrste van svake pameti , a ja licno kao ne bas taz forumas ovde ne bih sirio nesto sa nekom skrivenom namerom .
Bio bih zahvalan da ako neko bude zainteresovan da proba registruje se preko mene kao gest zahvalnosti za ulozen trud :) .

Plan je da redovno ubacujem screenshotove ovde cisto da bi ljudi videli da sto se tice isplata stvar radi perfektno . Naravno uvek postoji ali sta ako se ugasi nestane sajt itd ... po scam void-u sajt je regularan bez primedbi . A za sve ostalo vreme ce reci , ko ne rizikuje taj ne profitira :)

https://coingeneration.com/auth/new/148634/
 
Poslednja izmena:
Piramidalne sheme su zakonom zabranjene u našoj zemlji, čisto da i ja napomenem, kad si time već počeo članak.
 
Evo ja sam ti se registrovao pa neka baulja u pozadini...
 
Ja sam se obratio modu ovog foruma i rekao je da nije protiv pravila foruma ... A opet racunam da nije klasicna stvar ipak su samo 2 nivoa . A placaju to je najbitnije , dovoljno je 1 usd (minimalna kolicina) i odmah moze da se skine na payza.

A nije ovo piramida da je piramida da ja vama trazim lovu za nesto tamo pa ti dam za mesec dana 10 puta vise :p
 
Da li mora da bude upaljen racunar 24/7 ili moze npr 16/7?
 
Pa ono racuna na osnovu koliko je upaljeno , samim tim na osnovu toga isplati . Svaki dan ima presek na osnovu vremena rada programa .

I da dodam ako ne krene free thread sam posle verifikacije brojem napisite ticket (opcija ticked pa new ticket pa onda ima Department: Manual Verification ili trial thread topic ) tu napisite samo da ste poslali sms ali niste dobili thread pa da vam rucno aktiviraju .

@Ninoslav1983

Evo prepravio sam referal nije toliko piramida
 
Poslednja izmena:
Gde da napisem? Verifikovao sam sms-om, budu li me za ovo odrali sad... :D
 
Verifikovao sam odavno, da sacekam nekoliko sati za free thread ili da uradim odmah ovo sto si napisao?
 
Samo jedno pitanje - ako vec prave taj super kompjuter radi istrazivanja, zasto onda ogranicavaju te thread-e i zasto ih mi placamo? Valjda njima ide u korist da moj procesor radi na 100% a ne na 5% prvih mjesec dana, pa da dokupim jos 5% za narednih godinu itd.

Nesto mi se cini da je to ista stvar kao i sa neobux-om, kupujes referale i obnavljas ih, dok od njih bukvalno ne dobijas ni 10% zarade na mjesecnom/godisnjem nivou.
Isto tako da i oni koji su usli prvi u ovaj posao mogu da uzmu nesto, oni koji udju kasnije mogu da kupe mrvice i to je to.
 
Ma jok... Imas dzabe thread koji ti radi 30 dana kao da ga probas i oni ti isplate 30$ (mos misliti cifre).

Ti se uveris da to radi, popalis i ljuljnes 1000e da dokupis sto vise threadova da imas sto vecu zaradu (realno ko ne bi, kad vidi da placaju i da sistem radi).

Referali tu nemaju nikakve veze, niti piramida, to je samo eto tu da bi nateralo korisnike da sire mrezu.

Da su stvarno hteli da prave superkompjuter oni bi koristili 100% procesora i nikakvih dodatnih threadova ne bi bilo jer nemaju smisla... Ovako oni pare uzimaju od tih uplata za nove threadove a kao paravan za ceo sistem stoji kao neka mizerna procesorska snaga koju oni koriste...

Ja celom sistemu dajem max mesec ipo, nakon toga sajt misteriozno nestaje sa ogromnim ulaganjem ogromnog broja ljudi... Nazalost, nisu racunali na lude i nepoverljive Srbe tacnije njih 6 000 000 koji ce da uzmu free thread a dinara nece uloziti :D

Daj boze da se varam i da ovakva vise nego primamljiva stvar radi ali vreme ce pokazati :D

edit: Takodje se izvinjavam autoru teme ako sam na neki nacin bacio senku na celu stvar ali ja to tako vidim. Uglavnom, registrovao sam se i uzimacu ovaj free $ dnevno dokle bude trajalo trajace, fala lepo.
 
Poslednja izmena:
Teško da može da se poredi sa neobux . Kao i za sve uključujući i minning uvek postoje rizici . Ja san rešio i uleteo neku lovu sa drugarom ... Ništa mi nešto nije rizicnije od minninga kad uporedim ulog
 
Ma jok... Imas dzabe thread koji ti radi 30 dana kao da ga probas i oni ti isplate 30$ (mos misliti cifre).

Ti se uveris da to radi, popalis i ljuljnes 1000e da dokupis sto vise threadova da imas sto vecu zaradu (realno ko ne bi, kad vidi da placaju i da sistem radi).

Referali tu nemaju nikakve veze, niti piramida, to je samo eto tu da bi nateralo korisnike da sire mrezu.

Da su stvarno hteli da prave superkompjuter oni bi koristili 100% procesora i nikakvih dodatnih threadova ne bi bilo jer nemaju smisla... Ovako oni pare uzimaju od tih uplata za nove threadove a kao paravan za ceo sistem stoji kao neka mizerna procesorska snaga koju oni koriste...

Ja celom sistemu dajem max mesec ipo, nakon toga sajt misteriozno nestaje sa ogromnim ulaganjem ogromnog broja ljudi... Nazalost, nisu racunali na lude i nepoverljive Srbe tacnije njih 6 000 000 koji ce da uzmu free thread a dinara nece uloziti :D

Daj boze da se varam i da ovakva vise nego primamljiva stvar radi ali vreme ce pokazati :D

edit: Takodje se izvinjavam autoru teme ako sam na neki nacin bacio senku na celu stvar ali ja to tako vidim. Uglavnom, registrovao sam se i uzimacu ovaj free $ dnevno dokle bude trajalo trajace, fala lepo.

Što se tiče mene opušteno . Svestan sam svih mogućih rizika ali sa obzirom da projekat radi već 9 meseci to mi je ok . Postoji dosta sitnica koje padaju u oči ali krastavac bitno mi je da plaćaju odmah pa koliko bude trajalo :)
 
Hm, ako rade 9 meseci onda ne znam... Ja sam mislio da su novi.

Videcemo... samo da nemaju nekih viruscina ili keylogera u ovom programu obratite paznju i na to.
 
Imas PM :)
 
A recimo ako uzmem taj free thread onda kad prodje 30 dana mogu samo da uzmem tih 30$ i cao zdravo? Naravno u slucaju da me to ne zanima da doplacujem za sledeci thread.
 
Pa da bas tako ti mozes svaki dan skidas po 1 usd na payzu ako hoces :)
 
Problem je što vrlo lako može da se desi da svojevoljno pravite bota od svog kompjutera. Čim se nešto izvršava na vašem kompu i IP adresi, morate se zapitati, pa dajete im free access celom kompu! Šta ako prave mrežu ip adresa za credit cards scam ili spambotove?

A čak i da je sve regularno, $30 je malo da mi mesec dana radi komp...
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da ukradu brojeve kartica jer uplacujes ili te isplacuju na odvojeni nalog totalno druge kompanije koja nema veze sa njima . Tj moze da se bira 3-4 cak moze i BTCe code :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da je on mislio na nesšto drugo
 
Znam sta je mislio ali iskreno me briga za sta prave mrezu :)
 
Mala je zarada ako se gleda pojedinacan rad kompjutera. Ali neko ko ima 5-6 procesora koji zvrlje 24/7 u prazno, sto da ne. :)

Jedno pitanje, jel bolje registrovati 6 procesora na jedan akaunt ili svaki cpu staviti na zasebnom akauntu? Hoce on obracunavati zaradu kao 6 thread-ova po acc-u ako prikacis 6 procesora?
 
Ne sme jedan nalog na vise racunara nego bi morao da pravis odvojene tj laziras razlicite vlasnike koji su pod istim ip . Jer u sustini ne bi smeo da isti nalog tj vlasnik bude na vise naloga
 
Isto tako je i sa neobuxom, ne smijes da imas vise akautna, da ne bi sam sebi bio referal itd. itd. Osjecam da je zarada minimalna, jedino ako te usere da skupis veliki broj referala.
 
A izgleda i da im je ovaj free thread pakleno tesko izvuci iz dzepa :)
 
Meni je isplatljivije od kopanja :) a free thread napises tiket i aktiviraju ti posle verifikacije . U sustini ostavite program da radi posto kada se skine program on u sebi ima token sa vaseg naloga . I kada vam aktiviraju server side thread dobicete novac za svo vreme za koje je radio program ..

@izzy

Tehnicki gledano da kupis 5 threadova sad to je 250 usd to je 5 usd dnevno ili 150 usd mesecno . Znaci za oko mesec ipo dana se otplati , a za koliko mi se otplate 7950 grafike kada kopam ?

Uopste mi nije jasan skepticizam , zar ne postoji tema za bitcoin prevara ili ne ? tako nesto ...
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    185.3 KB · Pregleda: 101
Poslednja izmena:
^Sve je to na mestu ali ti ne racunas koeficijent rizika. Kao i da te tokene ne mozes prodati ako krene po zlu. Dok graficku uvek moze prodati za iste ili slicne pare (u zavisnosti da li si uzeo novu ili polovnu).
 
Nazad
Vrh Dno