Šta je novo?

Cm Jet7+

Invader

Slavan
Učlanjen(a)
02.05.2004
Poruke
1,059
Poena
349
Ortak kupio doticni kuler, pa ga zanima kako se iskljucuje pulsirajuci LED na njemu ?
 
Da je iscupa :-devil-:
 
To sam mu i ja odmah rekao, moze i da stavi izolir traku, ali mora da postoji civilizovanije resenje :)
 
@Invader
cuo sam da se taj jet7 strasno dere, da li je to istina?
 
Imao sam i ja jednog. Kada je na maxu dere se bas, bas, a kad je na min, onako, ne moze se reci da je bas tih, ali moze da se izdrzi.
 
Jedino kulturnije resenje od cupanja je da odlemite zice koje vode do diode :)
 
Pa sad ne bi znao da odredim da li se dere, posto i ja imam relativno glasan kuler, ali po mojoj proceni je sasvim OK, naravno kad se poveca broj obrtaja ~3500 onda je bucan
 
imam ja jet7, nije +, sto i nema veze sa bukom. mogu reci da je na min broja obrtaja dosta tih, cak necujan. dok je na max previse bucan. ja ga drzim na 1/3 i zadovoljan sam.
 
Znaci ne razumem poentu LED-a, da barem svetli sve vreme pa ajde, ali pulsiranje...STVARNO NERVIRA! :mad:
 
E da zaboravio sam da pomenem ja sam taj "ortak" :D
 
I meni blinka LED na MSI btooth dongleu pa nisam resio da je iscupam :) Ja bih uradio kao sto je heeche predozio - odlemio zice koje vode do diode.
 
@GIGAFAN
Eee da sam srecnik :D

@kUdtiHaEX
Ako ja pokusam da trazim te zice mogu slobodno da se pozdravim sa kulerom :)
Ne ozbiljno skoro sam ga uzeo tako da necu jos da ga diram.

Poz
 
kUdtiHaEX je napisao(la):
I meni blinka LED na MSI btooth dongleu pa nisam resio da je iscupam :) Ja bih uradio kao sto je heeche predozio - odlemio zice koje vode do diode.

Meni je bas extra ta dioda na MSI, kad je stavim pozadi nekako se uklapa uz neonke :)
 
Nazad
Vrh Dno