Šta je novo?

CM 690

dzena

Slavan
Učlanjen(a)
18.07.2008
Poruke
766
Poena
320
Nadjoh na oficijalnom sajtu da uz ovo kuciste opciono ide i napajanje, interesuje me da li u Srbiji moze da se nadje ovo kuciste sa napajanjem, i kakvog je kvaliteta isto? Hoce li mi drzati konfiguraciju iz potpisa? Hvala
 
Napajanje je verovatno Thermal Master a tu konfiguraciju ce naravno drzati bez problema... Po kvalitetu se moze svrstati u bolje kineze...
 
Vidim ti u potisu isto kuciste, da li si zadovoljan, kako je provetreno? Da li znas gde mogu da ga nadjem, ali sa sve napajanjem?

Pa bash i nisam zadovoljan poshto deo gde su hard disc-ovi bash i nije dobro provetren poshto onaj lim gde se drze HDD-ovi blokira protok vazduha. Naspram kineza mi je porasla temperatura HDD-ova za nekih 6-7 C u proseku. Jes da bolje izgleda od tog starog kineza ali ipak. Stari kinez mi je izgledao ovako i kao shto vidish bio je extra provetren :D:

1ugaohb6.jpg


:d

Sad izgleda malo bolje :)

attachment.php


Ja sam kucishte uzeo u PIN-u ali sad vidim da nema a i cena je 8700 :S: Bash su sve komponente u pinu najskuplje... :wall:
 
Poslednja izmena:
@pablo
:)) pa naravno da je novo bolje ... em sad pijes guaranu2x, em imas novu bolju fotelju, em imas bolju novu tastaturu, em.....imas iskustvo sa CM.salim se malo ........
zanima me samo iskustvo sa tim polozajem napajanja(dole) , kako se to pokazalo u praksi , znacajno bolje
za hladjenje ili ne? prasina, odrzavanje..... , nisam OC tip, znaci gledam tih i pouzdan rad.

POZZzzz
 
Pa bash i nisam zadovoljan poshto deo gde su hard disc-ovi bash i nije dobro provetren poshto onaj lim gde se drze HDD-ovi blokira protok vazduha. Naspram kineza mi je porasla temperatura HDD-ova za nekih 6-7 C u proseku. Jes da bolje izgleda od tog starog kineza ali ipak. Stari kinez mi je izgledao ovako i kao shto vidish bio je extra provetren :D:

1ugaohb6.jpg


:d

Sad izgleda malo bolje :)

attachment.php


Ja sam kucishte uzeo u PIN-u ali sad vidim da nema a i cena je 8700 :S: Bash su sve komponente u pinu najskuplje... :wall:

Jel prasinu izbacujes lopatama? Meni je bilo zatvoreno kuciste pa opet je bilo puno prasine...
 
kakva prasina??

IMG_1305.png


IMG_1303.png
 
kuciste je prodato odavno :)

a ovo je trenutni projekat na kom radim. i ovo se nece prodavati :)
Kod:
http://www.p c a x e.com/forum/showthread.php?t=65
 
Poslednja izmena:
voodoons je napisao(la):
Ovo se zove prasina...

Zivim na selu, nemam centralno grejanje nego imam pecku na drva/ugalj u sobi ( odatle i najvishe prashine ) + nisam brisao prashinu odkad sam kupio kucishte ( cca 1-1.5 g ). :D
I stranica mi je uvek otvorena.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno