Šta je novo?

CM 690 II Advanced

kod nas uskoro na stanju.
 
Stiglo je u desk, bice dostupno posle praznika... btw skoro 100E kosta.
 
A jel neko zna da li kod nas ima negde Cooler Master Centurion 5 II ?
(da ne otvaram novu temu).
CM 690 II je deluxe, ali za moje potrebe je CM Centurion 5 II sasvim dovoljan.
 
Nazad
Vrh Dno