Šta je novo?

Civilization VII

kartelusm

Slavan
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruke
1,022
Poena
395


Ovo nisam ocekivao. Prozor da se posvetim sestici se smanjio :D.
Ni jednu do sada od keca nisam propustio, pa vala necu sad da pocnem.
 
Nisam propustio ni jedan CIV takodje ja ali sam skeptičan za svaku igru koja danas izlazi. Plašim se da će naći neki način da i ovo useru.
 
Kako okoreli fan Civilijacije, sigurni ću je kupiti. Kvalitet je naravno upitan. Promene malo igru, ali po meni nedovoljno. Više se to odnosi na kozmetiku. Na sreću zajednica je baš velika, pa dosta može da se ispegla sa modovima. HUMANKIND™ je po meni pravo osveženje.
 
Nadam se da ce popraviti AI protivnickih civilizacija da bude malo logicniji.
A ne ja ih svedem na gradic/drzavu da ih ne bih istrebio, a oni samo potiru nogu, udaraju mi "embargo" i sankcije iako su okruzeni mojim teritorijama, i jedna jaca divizija im je na par hexograma.
Isto sa savezima, diplomatijom, a bogme i jedinicama. Nosaci aviona u prethodna 2 dela su potpuno beskorisni i koliko se secam ne mogu se kombinovati u flotu, sto je najzesca fora. Da developeri odigraju malo Stelaris pa da usvoje neke ideje.
 
Liči mi da neću moći da je poteram na svom kompu :(
 
Nisam siguran šta da mislim o ovoj "evoluciji" civilizacija. Možda je bilo najbolje da je jedna od opcija prilikom prelaska u novu eru i da ostaneš u originalnoj civilizaciji. Naravno u originalnoj civilizaciji bi došlo do promena u skladu sa novom erom.
 
Nisam siguran šta da mislim o ovoj "evoluciji" civilizacija. Možda je bilo najbolje da je jedna od opcija prilikom prelaska u novu eru i da ostaneš u originalnoj civilizaciji. Naravno u originalnoj civilizaciji bi došlo do promena u skladu sa novom erom.

verovatno slično kao u igri Humankind
 
Pokrali su ages, pokrali su terene gde imas one ivice gde ne mozes da prodjes itd. Humankind pliva u blatu koliko je los, a ovi preuzeli sve od njih. Videcemo kako ce da ispadne na kraju.
 
 
Nazad
Vrh Dno