Šta je novo?

Cijene interneta u Srbiji - blago vama!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

test29

Slavan
Učlanjen(a)
30.10.2005
Poruke
14
Poena
304
E morao sam i ja da se javim.

Procitao sam tonu postova u kome svi kukaju kako je internet skup u Srbiji i kako je svugdje u bivsim republikama Jugoslavije bolje.

E pa ja zivim u Republici Srpskoj i za flat ADSL 384/64 placam 76 KM (1 euro = 1.95 KM), a 1024/256 je 210 KM!!! Uz to napominjem da i nas telekom drzi Telekom Srbije pa pogledajte koliko ista kuca naplacuje internet u dvije zemlje. Ko nevjeruje neka sam pogleda na: http://www.teol.net/cms/view.php/5311.html .

Doduse ovdje najavljuju da ce da povecaju uskoro brzine, ja se samo nadam da ce napraviti da cijene budu kao u Srbiji iako su to male sanse.

Eto da oni koji kukaju na internet u Srbiji da znaju da moze da bude mnogo gore i skuplje.
 
Pravo zboris... ako je nekome za utehu.
 
A šta si ti očekivao, to je LELEKOM!!! Kako sam čuo da je Lelekom kupio Telekom Srpske, tako mi je došla muka, jer mi je odmah palo na pamet da će stanje stvari na polju telekomunikacija ostati iste ili postati gore, a sve pod sloganom "Imate prijatelje". E, cvrc, brate slatki. Moje saučešće za Lelekom.
 
test29, svako kukanje na cenu interneta u Srbiji se svodi na pljuvanje po Telekomu, tako da ispadne da smo u istoj situaciji ...osim što je kod vas još skuplje :roll:
 
Ovde ima gomila provajdera, tako da je verovatno to uzrok nižih cena...
 
Ispravka ima gomila podprovajdera
 
Dobro mi je bilo prvih par meseci posle dial up-a, a onda kad vidis kako sve to moze mnogo brze i jeftinije vise ti nije dobro i pocinjes da kukas :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno