Šta je novo?

Chrome Mac 64bit

ays

Slavan
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruke
1,581
Poena
200
Тренутно користим Google Chrome Canary и верзија 38 је коначно 64битна!!!

Screen_Shot_2014_08_05_at_23_51_50.png


Може овде да се преузме: http://www.google.com/intl/en/chrome/browser/canary.html
 
I sta smo dobili time? Ja ne primecujem nista bitno po pitanju performansi ili bilo cega drugog, iskren da budem.
 
Nema razlike u performansama.
Iako je neki vide (ima nas raznih, ima ljudi koji i čuju razliku izmedju flac-a i waw-a na primer), ali to je placebo.
32bitne aplikacije se izvršavaju istom brzinom.
Razlika je u tome da 64bitni Chrome može da koristi više od 2GB rama. Diskutabilno je koliko je to trenutno korisno.
Jedina realna prednost kada izadje stabilan 64bitni Chrome je bezbednost, a za browsere je to veliki plus.

Edit:
Ups... pogrešan podforum.
Komentar se odnosi na windows problematiku.
 
Poslednja izmena:
I da koristi java x64.
 
I sta smo dobili time? Ja ne primecujem nista bitno po pitanju performansi ili bilo cega drugog, iskren da budem.

Исти табови отворени у Canary | Chrome, само се Chrome види у листи "Apps using significant energy" (наравно, ово престане да важи, чим се отвори сајт попут бенча).
Оно што могу да приметим и то сигурно је да немам никакве разлике у брзини сурфа, што ми је небитно јер ово изнад је далеко битније.
 
Kad imas MBA, sve je nebitno jer baterija traje vecnost :)
 
Kad imas MBA, sve je nebitno jer baterija traje vecnost :)

Да ниси промашио тему, пошто сам спомињао МВА и не прелазак на Сафари на 10.10 у теми за Yosemite :d
 
Jel ima neko problem sa Chrome-om ,da kad rasporedim bookmarks u bookmarks baru ,da nece da mi stoji tako kako sam poredjao,nego posle odredjenog vremena ,vrati na neko podesavanje kako on hoce???
 
Да немаш можда неки sync укључен па да ти на другом уређају преписује поставке?
 
Pa jedino to, ali kao sam se izlogovao i pobrisao, ali moram ponovo, izgleda da se Hackintosh i Macbook kolju :-(
 
Nazad
Vrh Dno