Wulfgar
Slavan
- Učlanjen(a)
- 16.10.2005
- Poruke
- 372
- Poena
- 319
Za koji dan cu nabaviti x850 pa cu morati da uzmem novo napajanje jer staro nema sanse da izdrzi.
Mislio sam da uzmem neti Chieftec (nov naravno)
Treba biti po ATX 1.3 standardu jer imam Athlon XP (Thoroughbred-B), a on i grafa oboje vuku sa 5V grane (ako se ne varam?)
Kod nas na PC berzi ima dosta chieftec-a, ali ili nista ne pise ili pise ATX 2.0...
Kada pozovem telefonom i pitam uglavnom kazu:
"Ma ATX2.0 decko, to ti je najnovije ,)"
A kada krenem da im objasnjavam bude u stilu:
"Ma uzmi ovo, bolje je :S: "
Sada, znam da ima i starijih modela, ali kod nas prodavci uglavnom vole da uvale, ili imaju osoblje koje nema blage veze :,,::smash:
Jel zna neko gde u Beogradu ima da se kupi Chieftec 350-450W ATX1.3 (do 50-60evra)?
Mislio sam da uzmem neti Chieftec (nov naravno)
Treba biti po ATX 1.3 standardu jer imam Athlon XP (Thoroughbred-B), a on i grafa oboje vuku sa 5V grane (ako se ne varam?)
Kod nas na PC berzi ima dosta chieftec-a, ali ili nista ne pise ili pise ATX 2.0...
Kada pozovem telefonom i pitam uglavnom kazu:
"Ma ATX2.0 decko, to ti je najnovije ,)"
A kada krenem da im objasnjavam bude u stilu:
"Ma uzmi ovo, bolje je :S: "
Sada, znam da ima i starijih modela, ali kod nas prodavci uglavnom vole da uvale, ili imaju osoblje koje nema blage veze :,,::smash:
Jel zna neko gde u Beogradu ima da se kupi Chieftec 350-450W ATX1.3 (do 50-60evra)?