Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ne razumem zašto ne možete da kupite to preko oglasa,
pa nećete taj adapter, kasnije, voditi kao osnovno sredstvo?
Zar vam nisu potrebne bar tri ponude, trebalo bi da je to u skladu sa javnim nabavkama ako već želite da budete usklađeni sa zakonom?
Nisam pristalica bilo kakvih finansijskih muvanja ali ako vam je zaista potreban taj adapter možete to lako i elegantno rešiti jer nisu u pitanju neki veliki novci.
Ja isto pretpostavljam da moze na taj nacin, ali finansije nisu moj sektor i nemam neku zelju da ih ubedjujem, to treba da ide za IP centrale koje se prodaju i instaliraju nasim klijentima, pa treba da kuciste bude sto tise, manje itd...a i trebace nam mesecno 15-20 komada tako da ne verujem da preko oglasa mozemo da se pouzdamo u kupovinu.