mirzallica
Čuven
- Učlanjen(a)
- 17.11.2004
- Poruke
- 416
- Poena
- 630
Meni je u celoj ovoj priči zabavno to što nikada nisam imao desktop sa DDR2 memorijom već sam skočio sa DDR na DDR3 😛
Soooo... go DDR3, go! 😀
Ima nas jos sto nam je iz istog razloga zabavno... 🙂