Šta je novo?

CDROM sa tasterima, ima li gde?

  • Začetnik teme Začetnik teme darkop
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

darkop

Čuven
Učlanjen(a)
03.02.2003
Poruke
49
Poena
609
Ima li negde da se kupi CD Rom crni sa tasterima Play,Stop...,izlazom za zvucnike i pot.za pojacavanje?
Ako tako nesto nema da se nadje, moze neko da ponudi polovan.Hvala.
 
Mislim da imam nešto za tebe- polovan LG 52x - korišćen 2 god
sa ulazom za sluške , potenciometrom za pojačavanje, play/forward , stop/eject
tasterima, samo ako ti nije problem bela boja
 
Nazad
Vrh Dno