Šta je novo?

cd-rw objasenje potrebno

Postoji incd 3.14(na cdrlabs kazu da su koristili i 3.19) koji podrzava i najnovije 24x i jace pisache al ne mogu nigde da ga nadjem. ajd ako ga neko nadje nek postuje ovde il nek mi sibne link na mail [email protected]

Evo malo pre videh da su na
3w cdrsoft.cc postovali incd 3.20 pa kome treba......
 
pa skini 3.20! Nije mi jasno zasto trazis stariju verziju?

Direct cd odlicno odradjuje posao (znam da je veliki samo kazem da dobro radi - dobio sam ga uz pisac)
 
PJ je napisao(la):
Temperatura koju je pomenuo petri mislim da se zove Kirijeva temperatura i za materijal od koga je izradjen RW disk iznosi nesto preko 800 celzijusa.

Kirijeva temperatura je temperatura na kojoj se feromagnetici ponasaju kao paramagnetici, tj magnetno "provodni" materijali se ponasaju kao neprovodni.
Recimo za gvodzdje je valjda 770 C i tada vise ne mozes da ga privuces magnetom.
Znaci, nema veze sa optikom.

To pitaj jddipqd-a kad ga budes video, garant je vec zaboravio :D
 
Laza je napisao(la):
pa skini 3.20! Nije mi jasno zasto trazis stariju verziju?

Direct cd odlicno odradjuje posao (znam da je veliki samo kazem da dobro radi - dobio sam ga uz pisac)

ma ja tupson, samo par minuta posle onog posta iznad za incd 3.14 naleteo sam na 3.20 pa sam editovao onaj gore post ,ali sam zaboravio da obrishem ono prvobitno sto sam napisao trazeci ver 3.14 :D FX(valjda sam utripovao da sam postovao odvojeni post, a nisam video da sam ga editovao)
 
Vrh Dno